„Barbórka” na PIOMIE

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 2 =
zdjęcie
4 grudnia w całej Polsce obchodzone jest Święto Górnika, czyli popularna „Barbórka”. Z tej okazji w piątek na uroczystej gali spotkali się pracownicy piotrkowskiej „PIOMY”.
Uroczystość odbyła się w sali bankietowej i była okazją do podsumowania mijającego roku. O wydarzeniach ostatnich miesięcy i wynikach opowiadał prezes Zdzisław Szypuła, który przedstawił także najbliższe plany firmy.
Na uroczystości obecny był także prezydent Krzysztof Chojniak, który podziękował pracownikom za zaangażowanie w rozwój przedsiębiorstwa, a także w życie Piotrkowa Trybunalskiego.
- Codzienną pracą przyczyniacie się nie tylko do rozwoju firmy, ale także naszej małej Ojczyzny – Piotrkowa Trybunalskiego. Dziękuję za wasze zaangażowanie i życzę wielu sukcesów zarówno na niwie osobistej, jak i zawodowej – podkreślił prezydent Chojniak.

Część oficjalną zakończyło wręczenie wyróżnień przyznanych przez Przewodniczącego Rady Miasta Mariana Błaszczyńskiego. Srebrne Medale Honorowe Piotrkowa Trybunalskiego trafiły do Zdzisława Szypuły oraz Jerzego Warzochy. Z kolei brązowe „krążki” otrzymali: Lech Brojewski, Leszek Czarnucha, Małgorzata Chrapkiewicz, Paweł Goleniewski, Grzegorz Kołtonik, Grzegorz Kozłowski, Stanisław Smak, Waldemar Wójcicki, Tadeusz Wybodeł.
← powrót