W Piotrkowie wdrażany jest Ogólnopolski Program Komputerowej Rejestracji i Identyfikacji PODAJ ŁAPĘ. Program polega na wszczepianiu psom elektronicznych ?dowodów osobistych?, tzw. czipów.
W Piotrkowie Trybunalskim powstaje Stowarzyszenie Amazonek ?KAMILKI?. Obecnie trwają procedury rejestracji stowarzyszenia, otwarcie planowane jest na wrzesień lub październik br.
W sobotę 14 lipca o godz 9:00 na boisku KS POLONIA rozpocznie się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Rady Osiedla Wyzwolenia- Sulejowska. Turniej ten zainauguruje wakacyjny cykl rozgrywek młodzieżowych i dziecięcych drużyn piłkarskich, ...
Jak poinformował Urząd Marszałkowski w Łodzi, uruchomiony został nowy portal internetowy www.rpo.lodzkie.pl, który w całości poświęcony jest Regionalnemu Programowi Operacyjnemu Województwa Łódzkiego na lata 2007?2013 (RPO WŁ).
Na 20 lipca na godz. 14.00 zwołana została XI Sesja Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego. Planowany porządek obrad: otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad, przyjęcie zmian w porządku obrad, zapytania i wolne wnioski, podjęcie ...
Z myślą o dzieciach spędzających wakacje w mieście, placówki kulturalne i rekreacyjne organizują wiele atrakcyjnych zajęć. Jest też oferta wakacyjna dla dorosłych.
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza dzieci i młodzież pozostająca w mieście do wspólnej zabawy na obiektach sportowych OSiR-u.
W niedzielę (08.07.2007) w kościele św. Małgorzaty i św. Augustyna w Witowie odbył się kolejny z cyklu Koncertów Muzyki Organowej i Kameralnej Wystapili: Kinga Rataj - śpiew i Konrad Mastyło - organy, fortepian. Na koncert zaprasza ...
8 lipca br przez Piotrków Trybunalski przejechał 18 Międzynarodowy Wyścig Kolarski Solidarności i Olimpijczyków. Na ul. Armii Krajowej (na wysokości Banku PKO SA) rozegrany został lotny finisz
Zakończył się remont ulicy Krasickiego na odcinku od ul.Garbarskiej do ul. Broniewskiego. To jednak nie koniec remontów na osiedlu Wyzwolenia - teraz drogowcy przeniosą się na inne ulice.