5 organizacji pozarządowych zgłoszono do Nagrody im. 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego. Nagrodę, która każdego roku będzie przyznawana najbardziej wyróżniającym się organizacjom, ustanowił Prezydent Krzysztof Chojniak.
Urząd Miasta w Piotrkowie Trybunalskim ogłasza uzupełniający nabór kandydatów na bezpłatne kursy języka francuskiego na poziomie średniozaawansowanym wzbogacone o zajęcia z obsługi Internetu oraz autoprezentacji. Projekt dotyczy osób ...
Projekt Wieloletniego Programu Inwestycyjnego na lata 2007-2011, zaakceptowany przez Prezydenta Krzysztofa Chojniaka, został przekazany do Biura Rady Miasta. WPI to dokument bardzo ważny - jest materiałem wyjściowym do prac nad budżetem miasta.
Galeria BWA zaprasza na kolejną wystawę. Tym razem prezentowane będą malarstwo i rysunki studentów i dyplomantów z Pracowni Malarstwa łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Wernisaż dziś o 18.00.
Po raz pierwszy w tej kadencji spotkali się dziś radni na Sesji Młodzieżowej Rady Miasta w Piotrkowie Trybunalskim. Wybrano Przewodniczącego, Zastępców, Sekretarza i komisje Młodzieżowej Rady Miasta.
Jeszcze tylko dziś (15.03.br) można zgłaszać kandydatury do Nagrody im. 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego. Nagrodę, która każdego roku będzie przyznawana wyróżniającym się organizacjom ustanowił prezydent Krzysztof Chojniak.
Statystyki opracowane na podstawie ilości głosów oddanych w okresie od 1. do 28. lutego br. pokazują wysoki poziom zadowolenia piotrkowian z Biura Obsługi Mieszkańców. 99% ankietowanych pozytywnie oceniło Referat Komunikacji.
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na kolejne imprezy sportowe.
Na zaproszenie piotrkowskich seniorów 13 marca Prezydent Krzysztof Chojniak uczestniczył w uroczystym spotkaniu z okazji 8 marca. Prezydent wręczył wszystkim paniom róże.
Wiosna, to czas, w którym do łask powracają rowery. Właściciele tych pojazdów powinni pamiętać o zabezpieczeniu sprzętu przed kradzieżą. Obok zakupu specjalistycznego sprzętu zabezpieczającego warto pomyśleć o oznakowaniu pojazdu.