Rynek Trybunalski i przyległe uliczki zyskają nowy wygląd. Wymiana nawierzchni i chodników czeka ulice Sieradzką, Szewską, Grodzką, środkową i południową część ulicy Rycerskiej.

Od 08.10.2007, w związku z wyborami do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, które odbędą się 21.10.2007r udostępniony jest spis wyborców. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim.

Projekt stypendialny przeznaczony był dla studentów na stałe zameldowanych na terenie miasta Piotrkowa Trybunalskiego.

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na ostatnią w tym sezonie wycieczkę rowerową ?Rodzina i przyjaciele na rowerze? pod patronatem Prezydenta Miasta Krzysztofa Chojniaka. Wycieczka rozpocznie się w sobotę 6 października o godz. 9.00.
W niedzielę, 30 września, po godzinie 13:00 na Stadionie Miejskim przy ul. Żwirki rozegrany został charytatywny mecz pomiędzy młodzieżową reprezentacją Piotrkowa, a reprezentacją administracji miasta i powiatu.Reprezentacja młodzieży ...

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego zaakceptował przedłożony przez Prezydenta Miasta Piotrkowa wniosek pt. ?Budowa nowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie Trybunalskim?dokumentacja projektowa?etap I?

Sposób, w jaki pozbywamy się z domów i mieszkań odpadów ma ogromne znaczenie zarówno dla środowiska naturalnego, jak i stanu czystości i porządku w miejscu naszego zamieszkania. Denerwują nas wyrzucane przy drogach i na place w foliowych ...
Z okazji rozpoczętych obchodów 790-lecia naszego miasta w Sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej przygotowano w porozumieniu z Referatem Kultury, Sportu i Promocji Miasta Urzędu Miasta wystawę fotograficzną autorstwa Bożeny Marteli i Grzegorza ...
Dostosowanie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 do potrzeb niepełnosprawnych uczniów jest jednym z ważniejszych zadań przeznaczonych do realizacji w tym roku w ramach zadania dotyczącego usuwania barier architektonicznych.
Dwa kolejne parkomaty uruchomiono w Piotrkowie. Pierwszy stanął na ul. Sienkiewicza przy DH Sezam, drugi na parkingu pomiędzy ul. Toruńską a ul. Stronczyńskiego. Po raz pierwszy parkomaty pojawiły się w Piotrkowie w 2005 roku.