Do skrzynek pocztowych mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego, którzy nie wymienili jeszcze starych dowodów osobistych trafi informacja Biura Obsługi Mieszkańców przypominająca o tym obowiązku.
Imię Doktora medycyny Mariana Wygrzywalskiego otrzymała nowo powstała aula Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w Zamiejscowym Ośrodku Dydaktycznym w Piotrkowie Trybunalskim.
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Piotrkowie Trybunalskim ma nową siedzibę. Placówka mieści się przy ulicy Dmowskiego 47.
Po raz drugi, wybory do Rady Osiedla ?Starówka? nie doszły do skutku. Na zebranie, które odbyło się 18. stycznia 2007 roku w I Liceum Ogólnokształcącym, zgłosiło się tylko 26. mieszkańców.
FABRYKA PORTRETU II to tytuł kolejnej wystawy organizowanej przez galerię Miejskiego Ośrodka Kultury. Autorem prac jest Mariusz ?Marchewa? Marchlewicz.
Dziś o godzinie 12:00, w dniu rocznicy natarcia wojsk radzieckich na Piotrków, przedstawiciele władz miasta oddali hołd poległym w walce o wyzwolenie miasta spod okupacji hitlerowskiej.
W kościele Panien Dominikanek z koncertem "Zapomniane kolędy i pastorałki" wystąpiła Joanna Słowińska z zespołem.
Z powodu niskiej frekwencji nie odbyły się wybory do Rady Osiedla ?Armii Krajowej?.
Radni m.in. zadecydują o zmianie nazwy ronda im. E.Gierka oraz o taryfach za wodę i ścieki. V sesja rozpocznie się o godz. 9.30 24 stycznia br. w Urzędzie Miasta.
"Krzyk" to tytuł wystawy, która trwa w Galerii Biura Wystaw Artystycznych.