Dzisiaj: Poniedziałek 18 czerwca 2018

Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprosił producentów i twórców ludowych oraz rękodzieła artystycznego do zaprezentowania swojej oferty podczas Jarmarku Trybunalskiego.
Izba Międzynarodowej Współpracy Gospodarczej i Naukowej w Łodzi, informuje, iż przystąpiła do realizacji projektów: ?Przedsiębiorca 2007?: Priorytet Rachunkowość i Finanse oraz ?Przedsiębiorca 2007?: Priorytet Obrót Towarowy. ...
30 maja br. gościł w Piotrkowie Trybunalskim Wicemarszałek Senatu, Pan Maciej Płażyński. W trakcie spotkania poruszono temat S-8 przebiegu trasy przez Piotrków Trybunalski. Przedmiotem rozmów były również sprawy bezpieczeństwa w mieście ...
Imprezy sportowo-rekreacyjne, festyny, programy rozrywkowe, gry i zabawy dla dzieci, pokazy historyczne, koncerty i Jarmark Trybunalski ? to propozycje tegorocznych Dni Piotrkowa, które odbędą się w dniach 1-3 czerwca.
O godz. 9.00 w OSiR przy ul. Belzackiej 108-110 rozpoczęła się VII edycja piotrkowskich targów pracy. Organizatorzy oczekują na osoby bezrobotne, absolwentów szkół, oraz na osoby, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.
Dnia 24 maja AD 2007 w zabytkowych wnętrzach Zamku Królewskiego w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się debata publiczna w temacie: ?Zadania elity w zakresie organizacji życia społecznego miasta?
Uroczystym koncertem w wykonaniu Piotrkowskiej Orkiestry Kameralnej 31 maja zakończą się tegoroczne obchody Piotrkowskich Dni Kultury.
Droga S8 wariantem: Wrocław-Syców-Kępno-Wieluń- Bełchatów-Piotrków Trybunalski-Warszawa - mówi Komisja Europejska. Ostateczną wersję przebiegu drogi GDDKiA podejmie w piątek, 1 czerwca 2007 roku.
W samo południe na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego rozpoczął się II Piknik Rodzinny - pod hasłem: ?Dookoła świata z królem Maciusiem I?. Piknik rozpoczął obchody 70-lecia Szkoły Podstawowej Nr 17.
Przedstawiciele Parlamentu Rzeczpospolitej odebrali 26 maja br. na piotrkowskiej Starówce kopię cudownego obrazu Matki Bożej Trybunalskiej. Historyczne przekazanie wizerunku nastąpiło podczas Mszy Świętej o godz. 11.00.