W najbliższą sobotę (13 paźdzernika) na Stadionie Miejskim odbędzie się mecz charytatywny pomiędzy drużyną reprezentującą piotrkowski Urząd Miasta a reprezentacją piotrkowskiego Starostwa Powiatowego. Mecz powiat grodzki kontra powiat ...
21 października 2007 r. Urząd Miasta w Piotrkowie Trybunalskim umożliwia osobom niepełnosprawnym skorzystanie z dojazdu do lokali obwodowych komisji wyborczych i powrót do domu.
Przedsiębiorcy-właściciele i zarządcy obiektów wielkopowierzchniowych są w obowiązku złożyć wniosek o wydanie zezwolenia na działanie wielkopowierzchniowego obiektu handlowego w terminie do 17 października br.

Do 25 października w Piotrkowie Trybunalskim odbywa się rejestracja przedpoborowych ur. w 1989r. oraz mężczyzn urodzonych w latach 1988,1987, 1986, 1984, 1983, którzy nie zgłosili się do rejestracji w określonym terminie.

Akcja ?Mądry Polak przed budową ? Dom Przyjazny" to akcja skierowana do potencjalnych inwestorów zainteresowanych termomodernizacją budynków, a także do szerokiego grona użytkowników termicznie zmodernizowanych obiektów.

Trakt Wielu Kultur to zespół rożnorodnych projektów mających na celu turystyczne ożywienie Piotrkowa Trybunalskiego. Spotkanie zespołu realizującego projekt odbędzie się 10.10.br., godz.10:00 w Urzędzie Miasta, sala 109.

Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do podziękowań za trud włożony przez nauczycieli i pracowników administracyjnych jednostek oświatowych w wychowanie młodego pokolenia Polaków.
Rynek Trybunalski i przyległe uliczki zyskają nowy wygląd. Wymiana nawierzchni i chodników czeka ulice Sieradzką, Szewską, Grodzką, środkową i południową część ulicy Rycerskiej.

Od 08.10.2007, w związku z wyborami do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, które odbędą się 21.10.2007r udostępniony jest spis wyborców. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim.

Projekt stypendialny przeznaczony był dla studentów na stałe zameldowanych na terenie miasta Piotrkowa Trybunalskiego.