Dzisiaj: Poniedziałek 18 czerwca 2018

Wszystkich zainteresowanych pozyskiwaniem środków unijnych zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 18 czerwca br. o godzinie 11:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim, Pasaż Rudowskiego 10.
Pracownicy Referatu Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta wspólnie z przedstawicielem Sekcji Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji przeprowadzili kolejną kontrolę przedsiębiorców transportu drogowego oferujących usługi przewozu osób ...
Komunikacja oraz tzw. ?uchwała elewacyjna?, mająca na celu poprawę estetyki nieruchomości leżących w obszarze Traktu Wielu Kultur - to tematy pierwszego posiedzenia Zespołu Konsultacyjnego Prezydenta Miasta ds. Gospodarczych i Rozwoju ...
Referat Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta organizuje nieodpłatne szkolenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych. Zapisy do 10 czerwca.
W minioną niedzielę w Parku im. ks.J.Poniatowskiego zagrała Piotrkowska Orkiestra Kameralna pod kierownictwem Ewy Izydorczyk Grzelak i Tomasza Guza. Koncertu wysłuchały setki piotrkowian.

Projekt stypendialny przeznaczony był dla młodzieży na stałe zameldowanej na terenie wiejskim uczęszczającej do piotrkowskiej publicznej lub niepublicznej szkoły kończącej się maturą. W ramach projektu stypendia otrzymało uczniów.

Dwudziestu gości z pięciu miast partnerskich Piotrkowa wzięło udział w tegorocznych obchodach Dni Miasta. W piątek 1 czerwca na ul. Słowackiego zastępca mera francuskiego miasta Vienne ? Patrick Curtaud i Adam Karzewnik ?wiceprezydent ...
Tegoroczne obchody Dni Miasta rozpoczęły się 1 czerwca - w Dzień Dziecka. Tego dnia program obchodów święta miasta skierowany był przede wszystkim do dzieci i młodzieży.
Rozpoczyna się VI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom. Jak co roku w akcję czynnie włączają się osoby znane - w Piotrkowie głośne czytanie dzieciom rozpoczął dziś Przewodniczący Rady Miasta Marian Błaszczyński.
Zwyciężył wariant tańszy, szybszy, bardziej ekonomiczny, korzystający z istniejącej już infrastruktury. Jego główną zaletą jest możliwość sfinansowania ze środków Funduszu Spójności co znacznie obniża koszty inwestycji. Dla ...