MZDiK w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że w okresie świąteczno-noworocznym autobusy Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego kursować będą według zmienionego rozkładu jazdy.
1600 światełek zabłysnęło na największej piotrkowskiej choince. 19 grudnia punktualnie o godz. 18.00 Prezydent Miasta Krzysztof Chojniak wraz z radnymi Rady Miasta oraz mieszkańcami zapalił światełka na świątecznym drzewku, które ...
W wielu częściach miasta budowane są nowe lub remontowane stare chodniki. Nowe nawierzchnie mają poprawić bezpieczeństwo pieszych i walory estetyczne miasta.
Młodzieżowa Rada Miasta przyznała nagrody w plecbicycie Supersamorząd 2007 i Trybun 2007 oraz nagrody w konkursie na stronę internetową Rady Miasta.
Trwa przebudowa chodnika przy ul. Krakowskie Przedmieście na odcinku od ul. Wiślanej do ul. Kopernika. Ponadto remontowany jest ciąg pieszo ? rowerowy łączący ul. Krakowskie Przedmieście z ul. Batorego. Prace zakończą się w przyszłym ...
W restauracji Altamira odbyła się zabawa andrzejkowo-mikołajkowa dla dzieci z Ośrodka Rehabilitacyjno-Opiekuńczego w Piotrkowie Trybunalskim. W czasie zabawy reprezentacja młodzieży z Międzyosiedlowej Ligi Piłki Nożnej wręczyła ...
Galeria BWA zaprasza na 14 Wystawę Sztuki. Swoje prace prezentuje 31 artystów, związanych z piotrkowską Galerią. Dzieła można będzie oglądać od 17 grudnia br. do 13 stycznia 2008 r.
W piątek 14 grudnia Piotrkowskie Stowarzyszenie Jazzowe DEGRESS zaprasza na kolejny koncert. Przed piotrkowską publicznością wystąpi zespół The Conception. Koncert rozpocznie się w Klubie ?Starówka? o godz. 19.00.
Wznowiona została akcja bezpłatnego odbioru od mieszkańców miasta odpadów wielkogabarytowych AGD (pralki, lodówki, telewizory itp.). Odpady odbierane będą bezpośrednio z miejsc zamieszkania w ciągu 24 godzin od zgłoszenia.
Koncert jazzowy, spektakl muzyczny i wieczór poetycki ? to trzy najnowsze propozycje Miejskiego Ośrodka Kultury na spędzenie wolnego wieczoru. Wszystkie trzy imprezy odbędą się jeszcze przed świętami.