Wiadomo już komu przyznana została Nagroda 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego, ustalona przez Prezydenta Miasta Krzysztofa Chojniaka. W tym roku Nagrodę otrzymają 2 organizacje.
Biuro Obsługi Mieszkańców zostało pozytywnie ocenione przez interesantów, załatwiających sprawy w magistracie. W marcu petenci najbardziej zadowoleni byli ze współpracy z Referatem Komunikacji.
23 zespoły z kraju i zza granicy wezmą udział w III Piotrkowskich Impresjach Tanecznych, organizowanych przez MOK. Jutro widzowie będą mogli podziwiać różne gatunki tańca disco w sali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 12.
Galeria rozrywkowo-handlowa Focus Park z kinem multipleks i ponad 100-ma butikami powstanie u zbiegu ulic Słowackiego i Kostromskiej. Przedsięwzięcie zrealizuje firma Emerson, z planami której zapoznał się prezydent Krzysztof Chojniak.
Ze stanem prac remontowych, prowadzonych na ul. Sulejowskiej zapoznał się dziś prezydent Krzysztof Chojniak. Na miejscu robót Inżynier Kontraktu oraz przedstawiciele firmy Skanska zapoznali prezydenta ze szczegółami remontu.

Priorytety polityki inwestycyjno-gospodarczej i społecznej Piotrkowa Trybunalskiego zaprezentował prezydent Krzysztof Chojniak na konferencji prasowej, zorganizowanej 11 kwietnia br w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Zadania stojące przed młodymi samorządowcami oraz współpraca młodzieżowych radnych z Prezydentem Miasta ? to główne tematy spotkania prezydenta Krzysztofa Chojniaka z przedstawicielami Młodzieżowej Rady Miasta.
Jest szansa, że w Piotrkowie Trybunalskim powstanie nowe boisko piłkarskie. Miasto złożyło wniosek o dofinansowanie inwestycji w ramach programu ?Blisko Boisko? do Ministra Sportu.
Po raz IX w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Sztuki Akcji INTERAKCJE. Jest to jeden z największych europejskich projektów tego typu. W bieżącym roku artyści gościli będą w naszym mieście od 7 do 12 maja 2007 ...
"Wszędzie tam, gdzie serce, które przezwyciężając egoizm, przemoc, nienawiść, pochyla się z miłością ku temu, kto jest w potrzebie, tam i dziś zmartwychwstaje Chrystus. Wszędzie tam, gdzie prawdziwe pragnienie pokoju ujawnia się w ...