Miasto Piotrków Trybunalski rozpoczęło opracowywanie aktualizacji Lokalnego Programu Rewitalizacji. Rewitalizacja oprócz poprawy estetyki budynków obejmuje także złożone problemy środowiskowe, społeczne i rozwojowe.
Otwarty został nowy szalet miejski. Budynek szaletu, dobudowany od strony południowo-wschodniej do bryły ściany amfiteatru, usytuowany jest na terenie parku śródmiejskiego im. Jana Pawła II w Piotrkowie.
Prezydent Miasta przekazał na ręce Przewodniczącego Rady Miasta oraz do Regionalnej Izby Obrachunkowej projekt budżetu miasta na rok 2007.
Znamy już oficjalne wyniki wyborów na Prezydenta Miasta i do Rady Miasta w Piotrkowie. Do II tury wyborów wyznaczonej na 26 listopada weszli Krzysztof Chojniak i Andrzej Czapla, dotychczasowi wiceprezydenci. Zobacz kto Cię będzie reprezentował ...
W sobotę 11 listopada o godz. 11:00 na placu Kościuszki w Piotrkowie odbędzie się uroczystość wręczenia sztandaru Straży Miejskiej w Piotrkowie Trybunalskim.
Urząd Miasta w Piotrkowie otrzymał jako pierwszy w Polsce Certyfikat Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO 27001;2005.
Czy w Piotrkowie nadal jest szansa na powołanie Centrum Sportów Walki, które mogło powstać w naszym mieście już w 2002 roku? Wtedy pomysł i finansowanie zostały zaprzepaszczone przez ówczesne władze miasta.
Z okazji 88 rocznicy Odzyskania Niepodległości Prezydent Miasta Waldemar Matusewicz zaprasza na okolicznościowe spotkania. W piątek w salach Zamku odbędzie się recital Grzegorza Turnaua.
Prezydent Miasta odwołał ze stanowiska Komendanta Straży Miejskiej w Piotrkowie Pana Jacka Hofmana. Jednocześnie Prezydent Miasta ogłosił konkurs na wymienione stanowisko.
Zobacz fotoreportaż z uroczystości nadania imienia rondu ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH 1944 ? 1956. Rondo położone jest u zbiegu ulic: Alei 3 Maja, Stefana Żeromskiego i Franklina Roosevelta.