W sobotę 21 lipca na stadionie KS Concordia odbył się pierwszy turniej z cyklu I Międzyosiedlowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego w kategorii wiekowej 12-15 lat.
Trwa usuwanie skutków wichury, która przeszła nad miastem w piątkowy wieczór. Służby ratownictwa odnotowały ponad 200 zgłoszeń.Prezydent Krzysztof Chojniak powołał sztab kryzysowy, który na bieżąco oceniał straty i dysponował ...
Odbyło się kolejne spotkanie Zespołu Konsultacyjnego Prezydenta Miasta ds. Gospodarczych i Rozwoju Miasta. Członkowie zespołu omawiali i opiniowali prezydenckie projekty w zakresie gospodarki i rozwoju miasta.
W najbliższą sobotę (21.07) po raz drugi odbędą się rozgrywki w ramach Międzyosiedlowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta. Organizacją tej edycji eliminacji zajęła się Rada Osiedla Armii Krajowej.

Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Tryb. zaprasza do Kina Letniego, które w tym roku proponuje repertuar pod hasłem ?Szarady damsko-męskie?. W każdy piątek wakacji na dziedzińcu MOK al. 3 Maja 12 odbywają się projekcje filmów.

Obowiązkowa wymiana dowodów osobistych, gospodarka nieruchomościami oraz szeroko rozumiane sprawy samorządu ze szczególnym uwzględnieniem ostatnich sukcesów Piotrkowa w pozyskiwaniu środków zewnętrznych ? to główne tematy rozmów ...
Dobiega końca II etap przebudowy ul. Sienkiewicza. Do całkowitego zakończenia prac pozostało jeszcze wykonanie oznakowania pionowego i poziomego. Remont ma zakończyć się z końcem lipca.
Przed nami kolejne letnie koncerty plenerowe. W najbliższą niedzielę 22 lipca ? koncert rockowo-bluesowy w wykonaniu zespołu Cree, natomiast 29 lipca mieszkańcy Piotrkowa będą mogli znaleźć się ?W Krainie Opery i Operetki?.
Miejski Ośrodek Kultury i Miejska Komenda Policji zapraszają 19 lipca do wspólnej zabawy na festynie, który rozpocznie się na osiedlu Południe o godz. 10.00 i potrwa do godz. 13.00.
Wakacyjne spektakle dla dzieci proponuje MOK w każdą środę o godzinie 11.00. Przedstawienia zobaczyć można na dziedzińcu MOK al. 3 Maja 12. Swoje umiejętności aktorskie prezentują teatry z Krakowa, Łodzi, Białegostoku, Poznania i ...