27 lipca, w Centrum Rekreacyjno ? Rozrywkowym OSiR przy ulicy Belzackiej 108/ 110 odbędzie się IV Turniej TOP ? 12 w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w trzech grupach wiekowych 1988 ? 1990, 1991 ? 1993 oraz 1994 i młodszych ...
Przed nami kolejny letni koncert plenerowy. W najbliższą niedzielę 29 lipca mieszkańcy Piotrkowa będą mogli znaleźć się ?W Krainie Opery i Operetki?.
Zgodnie z decyzją Prezydenta Miasta, od 1 sierpnia br. obowiązki dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji obejmie pan Leszek Heinzel.
25 lipca Prezydent Krzysztof Chojniak przekazał samochód Renault Laguna (rocznik 1999) Izbie Celnej w Łodzi. Samochód wykorzystywany dotychczas przez piotrkowski magistrat będzie służył Urzędowi Celnemu w Piotrkowie Trybunalskim.
W najbliższą sobotę (28.07) po raz trzeci odbędą się rozgrywki w ramach Międzyosiedlowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta. Organizacją tej edycji eliminacji zajęła się Rada Osiedla Wronia.
Gmina Piotrków Trybunalski podpisała porozumienie z Zakładem Energetycznym Łódź-Teren o współpracy przy przebudowie sieci elektroenergetycznej oraz budowie oświetlenia ulicznego na terenie Starego Miasta.
Wakacyjne spektakle dla dzieci proponuje MOK w każdą środę o godzinie 11.00. Przedstawienia można oglądać na dziedzińcu MOK al. 3 Maja 12. Już jutro (25 lipca) można będzie można zobaczyć sztukę ?Pan Twardowski? w wykonaniu Studia ...
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci w tym tygodniu do wzięcia udziału w imprezach z cyklu ?Tydzień literacko ? zagadkowy?.
Prezydent Krzysztof Chojniak przekaże samochód Renault Laguna (rocznik 1999) Izbie Celnej w Łodzi. Samochód wykorzystywany dotychczas przez piotrkowski magistrat będzie służył Urzędowi Celnemu w Piotrkowie Trybunalskim.
W ciągu dwóch dni służby miejskie usunęły większość zagrożeń i awarii, które powstały na skutek piątkowej nawałnicy. Są jednak w Piotrkowie miejsca, gdzie przywrócenie nieruchomości do stanu sprzed wichury potrwa co najmniej ...