Referat Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta zaprasza na spotkanie poświęcone sposobom pozyskiwania przez organizacje pozarządowe pieniędzy w ramach odpisów od podatków.
Wspaniale spisał się w Halowym Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Seria 2 skrzatów do lat 12 w Opalenicy rozstawiony z nr 1 tenisista TUKS Kozica Piotrków Trybunalski- Paweł Kozica. W grze pojedynczej w pokonał Roberta Kłopota z Gryfina, ...
W piątek, 15 lutego br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Jerozolimskiej odbyło się spotkanie z Rafałem Orlewskim ? piotrkowskim literatem obchodzącym w tym roku Jubileusz 50-lecia pracy twórczej.
Od 18 lutego br. Miejski Zespół Ekonomiczno - Administracyjny będzie funkcjonował przy ul. Kasztanowej 31. Bez zmian pozostają godziny pracy MZEAoraz dotychczasowe numery telefonów.
W sobotę, 9 lutego w sali SP Nr 12 odbył się kolejny turniej akcji Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych ?Zachowaj Trzeźwy Umysł?. W zawodach tym razem udział wzięło 9 drużyn.
Miejski Ośrodek Kultury oraz Ojcowie Bernardynii zapraszają na II spotkanie z poezją MISTERIUM MUZYCZNO-POETYCKIE. Poezję ks. Jana Twardowskiego recytował będzie Jan Nowicki. Niedziala, 10 lutego, godz. 17:00.
Na zaproszenie Prezydenta Krzysztofa Chojniaka w Piotrkowie gościła eurodeputowana Ewa Tomaszewska. Wizyta poświecona była organizowanej w grudniu br. wystawie w Parlamencie Europejskim poświęconej historii polskiego parlamentu.
Uroczystość przekazania samochodu Volkswagen T-5 Caravelle zakupionego m.in. ze środków przekazanych przez Prezydenta Miasta, zakończyła się narada roczna podsumowująca działania Państwowej Straży Pożarnej w 2007 roku.
W ramach zajęć, które będą odbywać się w Poradni przy ul. Dmowskiego przewidziano zabawy ruchowe, zajęcia integracyjne czy rozwijające twórcze myślenie. Samorząd Uczniowski z Gimnazjum Nr 4 organizuje akcję "Bezpieczna szkoła - ...
W ramach spotkań z dziećmi szkół podstawowych Policjanci z Sekcji Nieletnich i Patologii KMP przedstawią specyfikę pracy różnych pionów funkcjonariuszy policji, oprowadzając A dzieci czeka wiele atrakcji.