Stulecie urodzin świętowała dziś piotrkowianka pani Bronisława Kauc. Z gratulacjami i serdecznymi życzeniami do Dostojnej Jubilatki w towarzystwie Kierownik USC udał się Prezydent Miasta Krzysztof Chojniak.

Trwają prace przygotowawcze do oczyszczenia stawu w Parku im. ks. J.Poniatowskiego. Została już spuszczona woda - w celu przygotowania do pierwszego etapu prac, czyli do odmulenia. Dno stawu trzeba osuszyć, co jest konieczne ze względu na ...
W czasie tegorocznych obchodów Dni Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, 7 i 8 czerwca zorganizowany zostanie Jarmark Trybunalski. Stoiska ustawione będą na zamkniętym odcinku ul. Słowackiego ? od ul. Sienkiewicza do Pl. Kościuszki.
Prezydent Miasta przeznaczył do sprzedaży działkę, przy ul. Sulejowskiej 100. Jest to nieruchomość niezabudowana o pow. 0,1064 ha, której właścicielem jest Gmina Piotrków Trybunalski. Nieruchomość objęta jest planem miejscowym ...
W najbliższą niedzielę, 18 maja o godz. 20.00 przy Pomniku Jana Pawła II, odbędzie się wyjątkowy koncert dedykowany papieżowi, w rocznicę Jego urodzin. Premierowy program muzyczny pt."Ty mów" zaprezentuje zespół "Moria".
Piotrkowskie Muzeum zaprasza 17 maja na NOC W MUZEUM. W programie przewidziane są m.in. pokazy walk rycerskich, zwiedzanie ekspozycji muzealnych, atrakcje i niespodzianki muzealne. O godz. 22.00 rozpocznie się koncert jazzowy.
W sobotę, 17 maja zorganizowana zostanie akcja promująca programy profilaktyczne dla pań. Z mammografii będą mogły skorzystać kobiety w wieku między 50 a 69 rokiem życia, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały wykonywanej ...
17 maja na stadionie OSiR przy ul. Żwirki rozegrany zostanie mecz charytatywny między reprezentacjami Samorządu Miasta i przyjaciół MLPN, a Reprezentacją Księży. Początek spotkania o godz.12.00.

Piotrkowski Oddział PTTK im. Michała Rawity ?Witanowskiego świętuje w tym roku Jubileusz 100-lecia istnienia. Główne imprezy jubileuszowe zorganizowane zostały w czasie tego weekendu.

W ramach programu ?Bezpieczne Miasto 2008? w Piotrkowie Trybunalskim realizowane są szkolenia samoobrony dla kobiet pod hasłem ?Bezpieczna Kobieta?. Szkoleniem objęte będzie 120 kobiet z terenu miasta.