Dzisiaj: Wtorek 25 września 2018

W czasie minionego weekendu odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski 13-latków w Pływaniu. Bardzo dobre lokaty w tych zawodach zajęła piotrkowianka Paula Misiak, reprezentująca OSiR Piotrków Trybunalski.

19 stycznia br. odbył się kolejny turniej z cyklu imprez Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych ?Zachowaj Trzeźwy Umysł?. W zawodach wzięło udział dziesięć drużyn reprezentujących nasze osiedla.

Regulacja spływu wód deszczowych do zbiorników retencyjnych oraz zmniejszenie zanieczyszczenia gleby - to korzyści wynikające z budowy kanalizacji sanitarnych i deszczowych. Miasto pozyskuje na te zadania pieniądze z zewnątrz.
W hali Relax rozegrany został I Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Wyższych o Puchar Prezydenta Miasta. Zwycięzcą Turnieju została drużyna reprezentująca WSH ? Wydział Administracji.
17 stycznia br. mija 63 rocznica natarcia wojsk radzieckich na Piotrków Trybunalski. Atak rozpoczął się 17 stycznia 1945 roku około godz. 22.00. Nacierające od strony Sulejowa i Rozprzy wojska radzieckie zajęły miasto.
Rada Osiedla ?Wyzwolenia ? Sulejowska? zaprasza na bezpłatne badania poziomu cukru we krwi i pomiar ciśnienia tętniczego. Z badań będzie można skorzystać w każdy wtorek w godz. od 17.00 do 18.00 w siedzibie Rady Osiedla przy ...
Przed kilkoma miesiącami było tu dzikie wysypisko śmieci i gruzu. Dziś działka przy ul. Dalekiej wygląda już zupełnie inaczej. Uprzątnięta i ogrodzona nie przypomina wysypiska, jakim niewątpliwe stałaby się, gdyby nie interwencja władz ...
Piotrków Trybunalski wciąż pozyskuje pieniądze zewnętrzne na inwestycje miejskie. Jednym z zdań, które udało się zrealizować przy pomocy środków z zewnątrz, była termomodernizacja placówek oświatowych.
Referat Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta przypomina wszystkim przedsiębiorcom, którzy prowadzili sprzedaż napojów alkoholowych w 2007r., że są obowiązani do złożenia pisemnego oświadczenia o wartości sprzedaży poszczególnych rodzajów ...

Urząd Miasta w Piotrkowie Trybunalskim poszukuje partnerów z branży turystycznej, hotelarskiej i gastronomicznej do stworzenia grupy partnerskiej w ramach projektu ?Turystyka ? wspólna sprawa?. Głównym celem projektu jest podniesienie ...