Najbliższa, XII Sesja Rady Miasta w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się 29 sierpnia 2007 roku (środa) o godz. 9.30 w siedzibie Urzędu Miasta, ul. Pasaż Rudowskiego 10, sala obrad, parter.
Obradowała Komisja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, powołana przez Prezydenta Miasta do realizacji zadań, związanych z zarządzaniem ruchem na drogach publicznych.
18 sierpnia na stadionie KS Concordia odbył się 7 turniej z cyklu I Międzyosiedlowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego grupy starszej wiek 16-19lat. Zawody organizowała Rada Osiedla ...
W najbliższa niedzielę 26 sierpnia odbędzie się kolejny koncert letni. Tym razem będzie to koncert rockowo-bluesowy w wykonaniu zespołu Cree.
26 sierpnia w Piotrkowie Trybunalskim odbędą się uroczystości upamiętniające żydowską społeczność miasta. Organizatorami uroczystości są organizacje byłych mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego w Izraelu, Wielkiej Brytanii i Stanach ...
W dniach 27.08.2007-08.09.2007 odbędzie się w Piotrkowie Trybunalskim 5 Międzynarodowe Spotkanie Rzeźbiarzy ?SKRZYŻOWANIA 2007?. W imprezie wezmą udział artyści z Polski, Niemiec i Czech.
Jeszcze tylko 10 dni pozostało do chwili, kiedy uczniowie usłyszą pierwszy dzwonek oznajmiający początek roku szkolnego 2007/2008. Tymczasem w szkołach i przedszkolach dobiegają końca wakacyjne remonty.
W środę 22 sierpnia w ramach IV Turnieju ?Mały Mundial 2007? na Stadionie Miejskim OSiR przy ulicy Żwirki 6, rozegrany zostanie mecz między rocznikami 1988 ? 1990. Początek rozgrywek o godz. 10.00.
Ministerstwo Edukacji Narodowej przedłużyło termin składania wniosków o przyznanie dotacji celowej na zakup mundurka szkolnego i książek - w ramach rządowego programu pomocy uczniom w 2007 roku. Wnioski można składać w szkołach do 3 ...
Dziś w Rynku Trybunalskim odbyło się wielkie malowanie krajobrazów Piotrkowa Trybunalskiego i okolic. W imprezie pod nazwą ?Dziecięca Akademia Wakacyjna? uczestniczyło około 160 dzieci ze świetlic artystycznych.