Ze stanem prac remontowych, prowadzonych na ul. Sulejowskiej zapoznał się dziś prezydent Krzysztof Chojniak. Na miejscu robót Inżynier Kontraktu oraz przedstawiciele firmy Skanska zapoznali prezydenta ze szczegółami remontu.

Priorytety polityki inwestycyjno-gospodarczej i społecznej Piotrkowa Trybunalskiego zaprezentował prezydent Krzysztof Chojniak na konferencji prasowej, zorganizowanej 11 kwietnia br w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Zadania stojące przed młodymi samorządowcami oraz współpraca młodzieżowych radnych z Prezydentem Miasta ? to główne tematy spotkania prezydenta Krzysztofa Chojniaka z przedstawicielami Młodzieżowej Rady Miasta.
Jest szansa, że w Piotrkowie Trybunalskim powstanie nowe boisko piłkarskie. Miasto złożyło wniosek o dofinansowanie inwestycji w ramach programu ?Blisko Boisko? do Ministra Sportu.
Po raz IX w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Sztuki Akcji INTERAKCJE. Jest to jeden z największych europejskich projektów tego typu. W bieżącym roku artyści gościli będą w naszym mieście od 7 do 12 maja 2007 ...
"Wszędzie tam, gdzie serce, które przezwyciężając egoizm, przemoc, nienawiść, pochyla się z miłością ku temu, kto jest w potrzebie, tam i dziś zmartwychwstaje Chrystus. Wszędzie tam, gdzie prawdziwe pragnienie pokoju ujawnia się w ...

W ramach projektu 204 Beneficjentów Ostatecznych mogło skorzystać z kompleksowych kursów w zakresie języka angielskiego i niemieckiego na różnym poziomie zaawansowania od początkującego do zaawansowanego.

Trwa przebudowa ulic Sienkiewicza i Polnej. Prace nadzorowane są przez Biuro Inwestycji i Remontów Urzędu Miasta.
01-04.04 w Piotrkowie Trybunalskim obchodzone były Dni Papieskie. Myślą przewodnią tegorocznych uroczystości były słowa Jana Pawła II "Postawcie wszystko na miłość".

W Galerii ?U Panien? nastąpi dziś wernisaż wystawy prac plastycznych ?Aż zrozumiem sam siebie... ? Ekspozycja składa się z prac osób dotkniętych chorobą psychiczną.