Turniej piłki nożnej kończący piotrkowski sezon futbolowy odbędzie się w najbliższą sobotę (20 października) na osiedlu Wronia.
Prezydenta Miasta i Przewodniczący Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego zapraszają na debatę dotycząca komunikacji miejskiej na terenie miasta Piotrkowa Trybunalskiego.

Ukazała się kolejna pozycja z serii wydawniczej ?Biblioteka Piotrków 800?- ?Piotrków Trybunalski w latach pierwszej wojny światowej? Aleksego Piasty. Spotkanie z autorem odbyło się dziś w piotrkowskim zamku.

W dniach 19-21 paźdzernika obbędzie się już V Ogólnopolski Festiwal Kabaretowy TRYBUNAŁY KABARETOWE 2007. Wystąpi m.in. Jerzy Kryszak, Jacek Fedorowicz, Kabaret UCHO czy kabaret Słuchajcie.

W najbliższą sobotę (13 paźdzernika) na Stadionie Miejskim odbędzie się mecz charytatywny pomiędzy drużyną reprezentującą piotrkowski Urząd Miasta a reprezentacją piotrkowskiego Starostwa Powiatowego. Mecz powiat grodzki kontra powiat ...
21 października 2007 r. Urząd Miasta w Piotrkowie Trybunalskim umożliwia osobom niepełnosprawnym skorzystanie z dojazdu do lokali obwodowych komisji wyborczych i powrót do domu.
Przedsiębiorcy-właściciele i zarządcy obiektów wielkopowierzchniowych są w obowiązku złożyć wniosek o wydanie zezwolenia na działanie wielkopowierzchniowego obiektu handlowego w terminie do 17 października br.

Do 25 października w Piotrkowie Trybunalskim odbywa się rejestracja przedpoborowych ur. w 1989r. oraz mężczyzn urodzonych w latach 1988,1987, 1986, 1984, 1983, którzy nie zgłosili się do rejestracji w określonym terminie.

Akcja ?Mądry Polak przed budową ? Dom Przyjazny" to akcja skierowana do potencjalnych inwestorów zainteresowanych termomodernizacją budynków, a także do szerokiego grona użytkowników termicznie zmodernizowanych obiektów.

Trakt Wielu Kultur to zespół rożnorodnych projektów mających na celu turystyczne ożywienie Piotrkowa Trybunalskiego. Spotkanie zespołu realizującego projekt odbędzie się 10.10.br., godz.10:00 w Urzędzie Miasta, sala 109.