Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta ostrzega przed burzami, które popołudniu mogą występować nad Piotrkowem Trybunalskim. Prosimy mieszkańców o zachowanie szczególnej ostrożności.
Zakończyła się budowa ulicy Kasztelańskiej. Dzięki inwestycji czarna szlaka zmieniała się w drogę z prawdziwego zdarzenia.
Mundial w Rosji przeszedł do historii. Ostatni mecz tegorocznych mistrzostw świata piotrkowianie mogli obejrzeć w strefie kibica w Rynku Trybunalskim.
Przez ostatnie trzy dni w Rynku Trybunalskim królowała kuchnia. Wszystko za sprawą III Festiwalu Smaku.
W związku z zagrożeniem pogodowym amerykański piknik, który dziś (13.07) miał się odbyć na ulicy Reagana został odwołany. Impreza odbędzie się w przyszły piątek (20.07).
Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony ostrzega przed burzami z gradem, które dziś (13.07) mogą występować w Piotrkowie Trybunalskim.
Zgodnie z przewidywaniami meteorologów zjawisko może wystąpić między godziną 14.00 a 23.00.
Blisko 340 tys. złotych dofinansowania pozyskał Urząd Miasta na przebudowę pętli autobusowej na osiedlu Wierzeje.
W sercu piotrkowskiej Starówki pojawiła się nowa wystawa plenerowa. Na zdjęciach możemy zobaczyć kamienice nagrodzone w konkursie „Nowa Elewacja”.
24 lipca przypada Święto Policji. Piotrkowscy funkcjonariusze świętowali nieco wcześniej, a uroczystość odbyła się w czwartek (12.07) w Komendzie Miejskiej Policji.
Rodzinny piknik w amerykańskim stylu już w najbliższy piątek (13.07) odbędzie się na boisku PKS Polonia. Początek o godz. 16:00.