Złożeniem kwiatów pod pomnikiem Grobu Nieznanego Żołnierza oraz w miejscach upamiętniających gen. Stefana Roweckiego "Grota" uczciliśmy rocznicę powstania Armii Krajowej.
Strefa Rekreacji Street Workout Park „Wyzwolenie” to nowy sportowy obiekt, który powstanie przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5.
W środę (13.02) w naszym mieście odbyły się okręgowe obchody święta służby więziennej. Uroczystości odbyły się w roku 100-lecia polskiego więziennictwa.
22 lutego odbędą się przetargi na trzy nieruchomości wchodzące w skład Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej.
W Piotrkowie Trybunalskim znów przybędzie miejsc postojowych. Tym razem parking powstanie na Starym Mieście.
Zmiana paliwa z węgla na gaz – to rekomendacja fachowców na restrukturyzację systemu ciepłowniczego w Piotrkowie Trybunalskim.
12-02-2019

Klikam z głową…

…to akcja Urzędu Komunikacji Elektronicznej, której zadaniem jest uświadomienie zagrożeń płynących z korzystania z internetu w smartfonie. Kampania skierowana jest do najmłodszych użytkowników telefonów komórkowych. 
Wandale niszczą park ks. J. Poniatowskiego, a ich nieodpowiedzialne występki mogą zagrażać zdrowiu i bezpieczeństwu spacerowiczów. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.
Mateusz Górny został mistrzem Polski do lat 18 w biegu na 60 metrów. Złoty medal wywalczył podczas zawodów w Toruniu.
11-02-2019

MZK jak w ferie

Dziś (11.02) rozpoczęły się ferie zimowe. W związku z przerwą w zajęciach szkolnych autobusy Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego kursują według innego rozkładu.