W środę (26.09) oficjalnie rozpoczęto drugą część XX Międzynarodowego Festiwalu Sztuki „Interakcje”. To także inauguracja nowej odsłony piotrkowskiego festiwalu sztuki żywej.
Dziś (26.09) w Piotrkowie Trybunalskim rozpoczęła się VI edycja Sztafetowego Biegu Przeciwlotniczego. Bieg jest hołdem dla Stefana Roweckiego „Grota”.
26-09-2018

Obradowali radni

Za nami 60. sesja Rady Miasta. Radni przyjęli szereg uchwał dotyczących nieruchomości.
Tomasz Balcerek otrzymał 43. Złotą Wieżę Trybunalską. Uroczystość wręczenia prestiżowego wyróżnienia odbyła się we wtorek (25.09) w Zamku Królewskim.
Bezpłatne badania i konsultacje lekarskie będą czekały już w najbliższą niedzielę (30.09) w parku św. Jana Pawła II. Spotkaniu będzie towarzyszł festyn mieszkaniowy.
W środę (26.09) odbędzie się 60. sesja Rady Miasta. Obrady rozpoczną się o godz. 9.00 w Urzędzie Miasta.
Już jutro(26.09) odbędzie się w naszym mieście patriotyczno-religijna uroczystość upamiętniająca piotrkowianina gen. dyw. Stefana Roweckiego „Grota”. Wydarzenie będzie także startem VI edycji Sztafetowego Biegu Przeciwlotników.
Szkoła Podstawowa nr 5 to już kolejna placówka oświatowa w naszym mieście, w której lekcje wuefu będą się odbywały na nowoczesnym boisku wielofunkcyjnym. Oficjalne otwarcie obiektu odbyło się w  poniedziałek (24.09).

 
We wrześniowym e-biuletynie prezentujemy listę e-usług, które dostępne są w piotrkowskim magistracie. Zachęcamy do lektury.
Modernizacja ulicy Kostromskiej jest już na ostatniej prostej. W weekend na drodze pojawił się pierwszy asfalt.