Zwycięzcy krzyżówki z ostatniego numeru gazety „Nasz Piotrków” odebrali dziś (10.04) nagrody. Upominki wręczyli prezydent Krzysztof Chojniak oraz Przewodniczący Rady Miasta Marian Błaszczyński.
Dziś (10.04) mija osiem lat od rozbicia prezydenckiego Tupolewa TU – 154 w Smoleńsku. Pamięć ofiar katastrofy uczciliśmy złożeniem kwiatów pod pomnikiem katyńskim.
 
Po raz osiemnasty Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Piotrkowie była gospodarzem Regionalnych Spotkań Akordeonowych. Na konkurs zjechało kilkudziesięciu najbardziej uzdolnionych młodych muzyków z całego regionu.
Załatwiaj sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu. Kwietniowe wydanie e-biuletynu informuje o najnowszych e-usługach dostępnych w piotrkowskim magistracie oraz przeprowadza „krok po kroku” przez procedurę założenia „profilu zaufanego”.
Na terenie stadionu miejskiego „Concordia” powstanie nowy kompleks boisk wielofunkcyjnych. Jego najważniejszym elementem będzie boisko do piłki nożnej ze sztuczną murawą.
W czwartkowe (5.04) popołudnie odbyło się drugie posiedzenie Młodzieżowej Rady Miasta. Młodzi rajcy odebrali legitymacje radnych oraz wybrali Wiceprzewodniczącą i Sekretarza Rady.
Aż sześć koncepcji na rozbudowę hali „Relax” wpłynęło do piotrkowskiego magistratu. Dziś (6.04) w Urzędzie Miasta odbyło się pierwsze posiedzenie sądu konkursowego, którego zadaniem będzie wyłonienie najlepszego projektu.
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 odbyły się dziś (5.04)  Akademickie Targi Edukacyjne. Swoją ofertę edukacyjną zaprezentowało kilkanaście uczelni wyższych i szkół policealnych.
Nawet 15 tys. złotych mogą pozyskać kluby na swoją sportową działalność. Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło trzecią edycję programu „Klub”.
Wojskowa Komenda Uzupełnień w Tomaszowie Mazowieckim rozpoczyna nabór do służby przygotowawczej w korpusie szeregowych.