Dzisiaj: Środa 15 sierpnia 2018

…to wyjątkowa akcja podjęta przez sadowników z Błędowa nieopodal Grójca. W ten sposób zapraszają do wspólnego zbierania wiśni, a w przyszłości także innych owoców. Za każde 100 kg owoców, które uda się zebrać, rodzina otrzyma 70 kg.
W poniedziałek (16.07) w wieku 70 lat zmarła mecenas Ewa Juszko-Pałubska, bohaterka podziemnej „Solidarności”.
Od kilku godzin nad Piotrkowem Trybunalskim intensywnie pada deszcz. Zgodnie z prognozami synoptyków taka sytuacja może potrwać do późnego wieczora.
Jeszcze w tym roku piętnaście rodzin wprowadzi się do nowych kamienic, które miasto buduje przy ul. Garncarskiej.
Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta ostrzega przed burzami, które popołudniu mogą występować nad Piotrkowem Trybunalskim. Prosimy mieszkańców o zachowanie szczególnej ostrożności.
Zakończyła się budowa ulicy Kasztelańskiej. Dzięki inwestycji czarna szlaka zmieniała się w drogę z prawdziwego zdarzenia.
Mundial w Rosji przeszedł do historii. Ostatni mecz tegorocznych mistrzostw świata piotrkowianie mogli obejrzeć w strefie kibica w Rynku Trybunalskim.
Przez ostatnie trzy dni w Rynku Trybunalskim królowała kuchnia. Wszystko za sprawą III Festiwalu Smaku.
W związku z zagrożeniem pogodowym amerykański piknik, który dziś (13.07) miał się odbyć na ulicy Reagana został odwołany. Impreza odbędzie się w przyszły piątek (20.07).
Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony ostrzega przed burzami z gradem, które dziś (13.07) mogą występować w Piotrkowie Trybunalskim.
Zgodnie z przewidywaniami meteorologów zjawisko może wystąpić między godziną 14.00 a 23.00.