25-07-2018

Uwaga na burze

Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony ostrzega przed burzami, które dziś (25.07) po południu mogą występować nad Piotrkowem Trybunalskim. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.
24-07-2018

Prezydent w Strefie

Prezydent Krzysztof Chojniak był gościem Marcina Cecotki w programie „O tym się mówi” wyemitowanym na antenie radia Strefa FM. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu.
Na ul. Cmentarnej przeprowadzone zostanie karczowanie pozostałych przy drodze pni. W miejsce usuniętych drzew pojawią się nowe nasadzenia.
Zakończyła się przebudowa chodnika na ul. Iwaszkiewicza. To pierwsza zrealizowana inwestycja w ramach budżetu obywatelskiego 2018.
Rozpoczęła się przebudowa chodnika na ul. Wojska Polskiego. Inwestycja realizowana będzie na odcinku od wiaduktu kolejowego do ul. Toruńskiej.
Za nami Piotrkowskie Święto Miodu. W niedzielę (22.07) słodki przysmak pod różnymi postaciami królował w Rynku Trybunalskim.
25 lipca zostanie uruchomiony Piotrkowski Rower Miejski. Do dyspozycji mieszkańców będą 4 samoobsługowe stacje i 32 rowery, w tym tandemy, rowery dziecięce i rower familijny typu cargo.
 
Całe rodziny bawiły się podczas pikniku w stylu amerykańskim, który odbył się w piątek (20.07.) na boisku PKS Polonia.
20-07-2018

Lipcowy e-biuletyn

Listę e-usług, które można załatwić w Urzędzie Miasta, znajdziemy w najnowszym wydaniu e-biuetynu.
Będzie bezpieczniej na piotrkowskiej trasie W-Z. Rozpoczęła się budowa „aktywnego przejścia dla pieszych” na al. Piłsudskiego.