W środę (21.11) odbędzie się pierwsza sesja Rady Miasta w nowej kadencji samorządu. Obrady odbędą się w Urzędzie Miasta przy Pasażu Rudowskiego 10.
„Dzieciaki do rakiet” to tytuł programu, w którym udział bierze Szkoła Podstawowa nr 12. Do wygrania jest profesjonalny sprzęt tenisowy, a głosowanie internetowe właśnie ruszyło.
W minioną sobotę (17.11) odbyła się uroczystość podsumowująca miniony rok działalności piotrkowskiego oddziału Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych.
W piątkowe (16.11) popołudnie w czytelni piotrkowskiej książnicy odbyła się promocja książki o Wiesławie Ignacym Renke autorstwa Roberta Rudnickiego.
Przedstawiamy najnowsze wydanie e-biuletynu, a w nim wybrane e-usługi dostępne na platformie ePUAP, które można załatwić w Urzędzie Miasta.
Nawet 15 tys. złotych mogą pozyskać kluby na swoją sportową działalność. Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło czwartą edycję programu „Klub”.
Ulica Kotarbińskiego to kolejna droga w zachodniej części miasta, która została wyremontowana.
Czy świąteczna ciężarówka Coca-Coli znów zagości w naszym mieście? O tym zdecydują internauci podczas facebookowego głosowania.
W środę (14.11) w kościele oo. Jezuitów odbył się koncert laureatów dwudziestego konkursu „Rzeczpospolita Niepodległa”. Konkurs recytatorski jest nieodzownym elementem piotrkowskich obchodów święta niepodległości.
Osiemnaście osób będzie w tym roku rywalizować o tytuł Wolontariusza Roku. Dziś (15.11) startuje głosowanie w plebiscycie na „Wolontariusza Publiczności”.