Piotrkowski samorząd ufundował dla Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika (ul. Rakowska) specjalistyczny aparat USG, który trafił na Oddział Urologiczny. Przekazanie sprzętu odbyło się w środę, 20 grudnia.
21-12-2017

Wigilia UTW

Przedświąteczny okres to czas, w którym na wigilijnych wieczerzach i opłatkach spotykają się członkowie piotrkowskich organizacji i stowarzyszeń. Wczoraj (20.12) wspólne kolędowanie zorganizował Uniwersytet Trzeciego Wieku.
Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony ostrzega przed marznącymi opadami, które jutro (21.12) mają występować na terenie Piotrkowa Trybunalskiego. 
Piotrków Trybunalski ma budżet na 2018 rok. Ponad 20 proc. budżetu stanowią wydatki na inwestycje.
Magomedmurad Gadżijew, zawodnik AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski, znalazł się w dwudziestce nominowanych na Najlepszego Sportowca Polski 2017 w 83. Plebiscycie Przeglądu Sportowego. Zachęcamy do oddawania głosów na piotrkowskiego zapaśnika.
31 chorych kasztanowców zostanie wyciętych przy ul. Cmentarnej. Drzewa były bardzo zniszczone i przy podmuchach wiatru groziły powaleniem.
Na łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych zainaugurowano cykl wystaw prezentujących dorobek uznanych artystów, absolwentów ASP. Na pierwszej prezentacji ukazał się dorobek trzech piotrkowian: Henryka Trojana, Jana Dubrowina, Juliusza Marwega.
Uchwalenie budżetu miasta na 2018 rok to najważniejsza uchwała 49. Sesji Rady Miasta, która w środę (20.12) odbędzie się w Urzędzie Miasta.
Mocny akcentem zakończył ten rok Mateusz Danielak. 20-letni badmintonista piotrkowskiego Ruchu zdobył dwa srebrne medale w Mistrzostwach Polski U-22 zakończonych w miniony weekend w Lubinie.
Aż dziewięć firm zgłosiło się do konkursu na przygotowanie koncepcji hali widowiskowo-sportowej, która powstanie w miejsce hali Relax.