W Piotrkowie Trybunalskim na zgrupowaniu przebywać będzie reprezentacja Polski piłkarek ręcznych. Najważniejszym elementem zgrupowania będzie mecz sparingowy z zespołem Piotrcovii.
Przedstawiciele Rejonowego Komitetu Wykonawczego z miasta partnerskiego Mołodeczna gościli wczoraj (21.02) w Urzędzie Miasta. Tematem spotkania było omówienie możliwości nawiązania współpracy partnerskiej piotrkowskich i mołodeczańskich szkół.
Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta ostrzega przed oblodzeniem, które w godzinach porannych pojawi się w Piotrkowie Trybunalskim.
Bank Gospodarstwa Krajowego zaprasza na spotkanie „Głęboka modernizacja energetyczna budynków wielorodzinnych mieszkaniowych lub budynków użyteczności publicznej - Pożyczka Termomodernizacyjna”.
Już niedługo mieszkańcy naszego miasta będą korzystać z nowego kompleksu sportowego. Trzy nowoczesne boiska powstaną przy Szkole Podstawowej nr 2.  
Do końca lutego można zgłaszać aplikacje do jedenastej edycji konkursu „Nowa Elewacja”. Udział mogą wziąć w nim właściciele budynków, które w 2018 roku przeszły renowację.
Już 3 marca odbędzie się Bieg Tropem Wilczym upamiętniający żołnierzy wyklętych. W związku z organizacją imprezy zmieni się organizacja ruchu i trasa przejazdu autobusu MZK.
20-02-2019

Nagrody czekają

Do końca lutego można składać do Urzędu Miasta kupony z prawidłowym rozwiązaniem krzyżówki zamieszczonej na ostatniej stronie gazety „Nasz Piotrków”. Nagrody już czekają na zwycięzców.
Piotrków Trybunalski to bardzo dobre miejsce do inwestycji – tak wynika z najnowszego rankingu "Polskie miasta przyszłości" 2019/2020 przygotowanego przez międzynarodowy magazyn ekonomiczny fDi Magazine, wydawany przez Financial Times.
Za nami kolejne wybory do Rad Osiedli. Swoich przedstawicieli wybrali mieszkańcy osiedla: „Leśna” oraz „Południe”.