"Tutaj czas wesoło płynie, bo w Szesnastce jak w rodzinie" wykrzyczały na cały głos pasowane dziś (24.11) na przedszkolaka dzieci uczęszczające, pierwszy rok, do Przedszkola Samorządowego nr 16 przy ulicy Daniłowskiego.
Rozpoczęła się kolejna inwestycja w okolicy piotrkowskiego Podzamcza. Od kilku dni drogowcy pracują na południowo-wschodniej części placu Litewskiego.
W najbliższy wtorek (28.11) w hali Relax odbędzie się towarzyskie spotkanie szczypiornistek Piotrcovii z przygotowującą się do Mistrzostw Świata reprezentacją Kamerunu.
67 rodzin zamieszka w nowych blokach, które miasto wybudowało przy ul. Broniewskiego. Do swoich mieszkań piotrkowianie wprowadzą się jeszcze w listopadzie.
Pierwsza część remontu ul. Próchnika zakończy się  w grudniu. Drugi etap został wstrzymany ze względu na stan prywatnego budynku pod numerem 19. Na jak długo? Nie wiadomo
Oddział Rejonowy Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Piotrkowie Trybunalskim obchodzi w tym roku 70-lecie działalności. Dzisiaj (22.11) zorganizowano uroczystości podsumowujące dostojny jubileusz.
Przewodniczący Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego informuje, że do 31 grudnia 2017 r. można zgłaszać kandydatów na ławników w ramach uzupełniających wyborów na ławników do Sądu Rejonowego w Piotrkowie Trybunalskim i do Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim.
21 listopada w całym kraju obchodzony jest Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji uroczystość zorganizowano także w Piotrkowie Trybunalskim.
Trwają przygotowania do budowy mediateki. Nowoczesne centrum nauki i kultury powstanie na pl. Pofranciszkańskim, gdzie obecnie prowadzone są prace archeologiczne.
„Duchu Święty umocnij moją miłość” pod takim hasłem w najbliższy weekend w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się 14. edycja Ogólnopolskiego Festiwalu „Nadzieja”.