W środę (27.06) po raz ostatni przed wakacyjną przerwą spotkają się piotrkowscy radni. 56. sesja Rady Miasta rozpocznie się o godz. 9.00 w Urzędzie Miasta przy Pasażu Karola Rudowskiego 10.  
Trzy projekty do tej pory zgłosili piotrkowianie w kolejnej edycji budżetu obywatelskiego. Propozycje można składać do 2 lipca.
Podopieczni Przedszkola Samorządowego nr 7 odwiedzili dziś (25.07) Urząd Miasta. Podczas wycieczki dzieci zwiedziły najważniejsze miejsca w magistracie.
Siedem medali zdobyli zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego podczas mistrzostw Polski w zapasach w stylu klasycznym. Największy sukces podczas zawodów w Radomiu odniósł Dawid Szkodziński, który wywalczył złoty krążek w kategorii 55 kilogramów.
Przebudowa ulicy Rzemieślniczej rusza pełną parą. Od poniedziałku (25.06) droga jest zamknięta dla ruchu.
W Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku otwarto wystawę „Adwokaci w Służbie Ojczyźnie”. Wśród bohaterów ekspozycji znalazła się piotrkowianka adw. Ewa Juszko – Pałubska.
Muzycznie i piłkarsko zakończyliśmy Imieniny Piotrków 2018. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z finału tegorocznych dni miasta.
Około 800 zawodników pobiegło w IV Nocnym Piotrkowskim Półmaratonie Wielu Kultur. W tak  sportowy sposób rozpoczęliśmy Imieniny Piotrków 2018.
De Mono oraz Katarzyna Cerekwicka wystąpili podczas drugiego dnia Imienin Piotrków 2018. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy.
Już dziś (piątek) rozpoczynają się Imieniny Piotrków 2018. Zapraszamy do zapoznania się z programem tegorocznych dni miasta.