Mistrzostwa Świata w Rosji zbliżają się wielkimi krokami. Piotrkowianie biało-czerwonych będą mogli dopingować w strefie kibica, która stanie w Rynku Trybunalskim.
Ulica Hutnicza to kolejny cel piotrkowskich drogowców. W ramach remontu zostanie przebudowany chodnik oraz zjazdy do posesji. Powstanie także zatoka postojowa.
Już 12 czerwca w naszym mieście wystąpi Quebonafide – jeden z najpopularniejszych polskich raperów. Koncert odbędzie się na boisku piotrkowskiej filii UJK.
Już w najbliższą niedzielę (10.06) odbędzie się siódma edycja Ogólnopolskiej Panoramy Tanecznej o „Złotego Piotrka”. Do Piotrkowa Trybunalskiego zjadą młodzi tancerze z całej Polski.
Prace instalacyjne na ulicy Sienkiewicza dobiegają końca. Na terenie inwestycji w najbliższym czasie pojawią się drogowcy.
John Porter w najbliższą sobotę (9.06) zaśpiewa w Piotrkowie Trybunalskim. Muzyk będzie gwiazdą miejskiej odsłony Nocy Bibliotek.
Maszyny i technologie Grupy Famur znane są w wielu kopalniach, portach oraz zakładach przemysłowych na pięciu kontynentach. Jeden z jej oddziałów – Famur S.A. Systemy Transportowe Pioma - funkcjonuje w naszym mieście.
Akcja „Cała Polska czyta dzieciom” zawitała do Przedszkola Samorządowego numer 20. Tym razem w rolę lektora wcielił się prezydent Krzysztof Chojniak.
Nowoczesne wielofunkcyjne boisko powstanie przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1. Budowa placu do gier już wystartowała.
„Festiwal ludzi fajnych i rzeczy galantych” przez trzy dni rządził ulicą Słowackiego. Za nami moc atrakcji sportowych, kulturalnych i muzycznych.