MKS Piotrcovia po rzutach karnych wygrała mecz sparingowy z reprezentacją Kamerunu. Dla szczypiornistek z Afryki był to sprawdzian przed rozpoczynającymi się w piątek (1.12) Mistrzostwami Świata w Niemczech.
Wszystkie uchwały, które znalazły się w porządku obrad dzisiejszej (29.11) Sesji Rady Miasta zostały przegłosowane przez radnych.
W środę (29.11) odbędzie się 48. Sesja Rady Miasta. Obrady rozpoczną się o godz. 9.00 w sali nr 1 Urzędu Miasta przy Pasażu Rudowskiego 10.
W Rynku Trybunalskim po raz kolejny zorganizowany zostanie świąteczny Jarmark Bożonarodzeniowy. Zapraszamy wystawców do przygotowania swoich stoisk.
Dobiega końca budowa infrastruktury na ul. Wieniawskiego. Przed nami ostatni etap inwestycji – położenie warstw asfaltu.
„Duchu Święty umocnij moją miłość” pod takim hasłem w miniony weekend w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się 14. edycja Ogólnopolskiego Festiwalu „Nadzieja”.
Jubileusz 50-lecia świętuje w tym roku Szkoła Podstawowa nr 5. Uroczystość z tej okazji odbyła się w miniony piątek (24.11).
„Nowoczesna Fizykoterapia Indywidualna” to tytuł ogólnopolskiego programu w ramach którego można skorzystać z bezpłatnych zabiegów rehabilitacyjnych. Zapisy już wystartowały.
Ksiądz Piotr Pawlukiewicz był dzisiaj (25.11) gościem i mówcą XIV Ogólnopolskiego Festiwalu „Nadzieja”  który w ten weekend odbywa się w naszym mieście.
 
Magomedmurad Gadżijew, zawodnik AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski, znalazł się w dwudziestce nominowanych na Najlepszego Sportowca Polski 2017 w 83. Plebiscycie Przeglądu Sportowego. Zachęcamy do oddawania głosów na piotrkowskiego zapaśnika.