Dzisiaj: Czwartek 15 listopada 2018

Ulicami Piotrkowa Trybunalskiego przejdzie dziś (31.10) korowód świętych. Event będzie elementem Nocy Świętych, która już po raz kolejny jest organizowana w naszym mieście.
„Podaruj Radość” to nazwa najnowszego projektu, który będzie realizowany przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie . Osoby zainteresowane wzięciem udziału w projekcie mogą się już zgłaszać.
W Piotrkowie Trybunalskim znów przybędzie miejsc postojowych. Tym razem parking powstanie na Starym Mieście.
W środę odbędzie się 61. Sesja Rady Miasta. Obrady rozpoczną się o godz. 9:00.
W okresie uroczystości Wszystkich Świętych zmienią się trasy kursowania autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego. Prezentujemy najważniejsze informacje dotyczące piotrkowskich „emzetek”.
Już po raz 31. Towarzystwo Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego organizuje zbiórkę na ratowanie zabytkowych nagrobków piotrkowskich nekropolii. Kwesta rozpocznie się w środę (31.10) i potrwa do soboty (3.11).
Jubileusz 40-lecia istnienia świętowała w niedzielę (28.10) Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Nazaret”, działająca przy Sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej w Piotrkowie Trybunalskim.
W związku z uroczystością Wszystkich Świętych od poniedziałku (29.10) przy piotrkowskich cmentarzach wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu.
Wadowice i Kraków zwiedzili uczestnicy projektu „Podaruj uśmiech”, który realizowany jest przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie.
Trybunał Konstytucyjny może obradować w Piotrkowie – to dzisiejszy „news dnia” Polskiej Agencji Prasowej. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem dziennikarskim.