Dzisiaj: Niedziela 23 września 2018

Piotrków Trybunalski znalazł się na „Wielkiej trasie śniadaniowej radia ZET i parówek Tarczyński”. Poranny posiłek można było dziś (7.09) zjeść w parku św. Jana Pawła II.
W niedzielę (9.09) startuje głosowanie w budżecie obywatelskim 2019. Wybierać będziemy spośród siedmiu projektów rejonowych oraz czterech ogólnomiejskich.
Osiemnastu piotrkowskich pedagogów awansowano na stopień nauczyciela mianowanego. Uroczystość odbyła się w piątek (7.09) w Urzędzie Stanu Cywilnego.
Joanna Fiodorow, brązowa medalistka tegorocznych Mistrzostw Europy w rzucie młotem będzie gwiazdą tegorocznego Polanik Cup. Ogólnopolski miting lekkoatletyczny odbędzie się już w najbliższą niedzielę (9.09).
Piotrków Trybunalski znalazł się na „Wielkiej trasie śniadaniowej radia ZET i parówek Tarczyński”. Poranny posiłek będzie można zjeść już jutro (7.09) w parku im. Jana Pawła II.
W najbliższy weekend na piotrkowskiej Starówce odbędzie się piknik historyczny „Sąd czartowski”, nawiązujący do jednej z najbardziej znanych legend o naszym mieście.
Ulica Partyzantów to kolejny punkt na mapie modernizacji piotrkowskich dróg. W tym roku przebudowany będzie odcinek od ul. Lelewela do ul. Cmentarnej.
„Tęcza” – oddział świetlicy socjoterapeutycznej „Bartek” ma nową siedzibę. Dzieci czas będą spędzały w odnowionym budynku przy ul. Pawlikowskiego 1.
40 sztuk dzików zostanie odstrzelonych na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego. Działanie ma zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa ASF.
Nieruchomość przy ul. Wierzeje wchodząca w skład Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej ma dzierżawcę. Powstanie tutaj kompleks usługowo-hotelowy.