Funkcjonowanie Urzędu Miasta było tematem swoistej wycieczki po piotrkowskim magistracie, na którą we wtorek (27.02) wybrali się uczniowie Gimnazjum nr 4.
Po raz 52. w tej kadencji samorządu obradować będą piotrkowscy radni. Podczas sesji zaplanowano m.in. wybory uzupełniające ławników do sądów powszechnych.
23 marca tysiące uczestników w całej Polsce wyruszą na Ekstremalną Drogę Krzyżową. Nie inaczej będzie w Piotrkowie Trybunalskim. W naszym mieście wierni będą mogli wybrać jedną z czterech tras.
27-02-2018

Budujemy boiska

Trzy nowoczesne boiska będą już niedługo do dyspozycji piotrkowskiej młodzieży. Place do gier powstaną przy Szkole Podstawowej nr 5 oraz Zespołach Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 i 2.
Nawet do minus 18 stopni Celsjusza może spaść temperatura w Piotrkowie Trybunalskim w ciągu najbliższych dni. Apelujemy do mieszkańców o ostrożność.
Ponad 30 nowych miejsc parkingowych powstanie przy Przedszkolu Samorządowym nr 20. W Urzędzie Miasta trwa wyłanianie wykonawcy inwestycji.
Nowa Ekopracownia powstała w Szkole Podstawowej nr 13. Uroczystość otwarcia odremontowanej sali odbyła się w minionym tygodniu.
Pięć piotrkowskich par świętowało w minioną sobotę (24.02) jubileusze małżeńskie. Z jubilatami w Urzędzie Stanu Cywilnego spotkał się wiceprezydent Andrzej Kacperek.
Cztery darmowe zdrowotne programy profilaktyczne uruchomione zostały dla mieszkańców województwa łódzkiego. Darmowa profilaktyka  dotyczy nowotworów: piersi, jelita grubego, szyjki macicy oraz chorób kardiologicznych.
Rozpoczynamy kolejny etap rewitalizacji Starego Miasta. Przed nami przebudowa placu Niepodległości.