40 lat minęło…

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 1 =
zdjęcie
Życzenia, gratulacje, prezenty, goście, a także odświętny nastrój i piękne przedstawienie z udziałem najmłodszych – tak wyglądały obchody 40-lecia Przedszkola Samorządowego nr 7.
Jubileusz placówka świętowała w miniony piątek (15.12). Na uroczystości pojawili się nauczyciele, obecni wychowankowie przedszkola wraz z rodzinami, przedstawiciele innych przedszkoli oraz absolwenci.

Spotkanie rozpoczęła dyrektor przedszkola Elżbieta Pilarczyk, która  powitała zaproszonych gości, a następnie opowiedziała o przedszkolu.
- Każdy jubileusz to okazja do wspomnień o tym, co było i prezentacja tego, co jest teraz. Jubileusz to także okazja, by się zatrzymać i spojrzeć na to, co osiągnęliśmy przez te wszystkie lata. A czterdzieści lat istnienia naszego przedszkola to nie tylko suche fakty i dane. To przede wszystkim ludzie, cała społeczność przedszkola, która stanowi jego największą wartość – mówiła Elżbieta Pilarczyk.
-  Nasze przedszkole nigdy nie było tylko instytucją, ale zawsze społecznością składającą się z przedszkolaków i ich rodziców, wychowawców oraz pracowników obsługi. Dzięki ich zaangażowaniu, pasji udało nam się stworzyć przedszkole przyjazne, miłe, bezpieczne i otwarte na nowe wyzwania – podkreśliła dyrektor placówki.
 
Następnie wyświetlona została prezentacja multimedialna przedstawiająca historię powstania przedszkola, po niej odbyła się część artystyczna w wykonaniu dzieci. Przedszkolaki pięknie zaprezentowały się na scenie zarówno jako aktorzy, wokaliści, jak również tancerze.
Goście byli zachwyceni profesjonalizmem małych artystów, których nagrodzili gromkimi brawami.
 
Po przedstawieniu przyszedł czas na życzenia. W imieniu władz miasta głos zabrał  wiceprezydent Andrzej Kacperek.
- Bardzo dobra opinia o przedszkolu nr 7 to zasługa pani dyrektor i tych, którzy poprzedzili ją na tym stanowisku oraz wychowawców potrafiących odnaleźć tkwiące w dzieciach talenty i świetnie przygotować je do dalszych etapów edukacji. Życzę całej społeczności przedszkola wszystkiego co najlepsze, aby z tak świetną kadrą i w tak dobrej kondycji doczekało kolejnych jubileuszów – mówił wiceprezydent Andrzej Kacperek, który wraz z Bronisławem Brylskim, wiceprzewodniczącym Rady Miasta wręczył na ręce pani dyrektor kwiaty i prezent dla całej placówki.

Po części oficjalnej przyszedł czas na jubileuszowy tort i poczęstunek.
← powrót