Marki Maserati, Mercedes, Fiat, Dacia oraz Alfa Romeo łączy Piotrków Trybunalski. To za sprawą firmy Cooper Standard, w której produkowane są elementy do tych samochodów.
Ministerstwo Cyfryzacji informuje, że dziś (12.06) od godzin porannych niedostępne są serwisy Obywatel.gov.pl, Pz.gov.pl, Cepik.gov.pl, Epuap.gov.pl. Niedostępne są także systemy SRP, CEPiK oraz ePUAP. 
Muzyczny autobus Red Bull Music Presents dotarł dziś (12.06) do Piotrkowa Trybunalskiego. Koncert rapera Quebonafide odbędzie się na boisku piotrkowskiej filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.
Poszpitalna nieruchomość położona przy ulicy Wojska Polskiego 2 przejdzie gruntowny remont. Rewitalizacja budynku jest częścią projektu „Młode - Stare Miasto.
Jeszcze w tym roku rozpocznie się modernizacja placu Niepodległości. Nową jakość zyska nie tylko skwer, ale także znajdujący się na nim plac zabaw. Pojawi się także wiele nowości.
De Mono z Andrzejem Krzywym, Katarzyna Cerekwicka oraz Tomasz Organek to gwiazdy tegorocznych Imienin Piotrków. Dni miasta odbędą się w dniach 22-24 czerwca.
22 czerwca ulicami naszego miasta przebiegnie  IV Nocny Piotrkowski Półmaraton Wielu Kultur. Zapisy na bieg jeszcze trwają.
W miniony wtorek (5.06) w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 odbył się finał konkursu „Rotmistrz dla niepodległej”. Największą wiedzą o rtm. Witoldzie Pileckim może się pochwalić I Liceum Ogólnokształcące.
Trwa kolejny etap renowacji budynków przy ul. Wojska Polskiego 29/31. Obecnie wykonywane są prace przy oficynach.
Mistrzostwa Świata w Rosji zbliżają się wielkimi krokami. Piotrkowianie biało-czerwonych będą mogli dopingować w strefie kibica, która stanie w Rynku Trybunalskim.