Dzisiaj: Niedziela 23 września 2018

Przebudowa ulicy Próchnika dobiega końca. Na odcinku od budynku MOPR do ul. Żeromskiego pojawił się nowy asfalt, a droga jest już przejezdna.  
Piotrków Trybunalski ma nowy wielofunkcyjny obiekt sportowy. Nowoczesne boisko wraz z siłownią plenerową oficjalnie otwarto w poniedziałek (10.09) przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1.
Pierwsza warstwa asfaltu leży już na ulicy Asnyka. Z kolei na Rzemieślniczej zakończono prace podziemne – po blisko trzech miesiącach modernizacji widać wyraźne postępy prac.
Mieszkańcy osiedla "Szczekanica" nie mogli w sobotę (8.09) narzekać na nudę. Wszystko za sprawą festynu rodzinnego, który odbył się na placu przy ulicy Rzecznej.
Powoli kończy się sezon dla działkowców, a co za tym idzie piotrkowskie Rodzinne Ogrody Działkowe obchodzą tradycyjne dożynki. W minioną sobotę (8.09) święto plonów zorganizowano w „Malwie” i „Pod Herbem”.
W minioną niedzielę (9.09) na stadionie miejskim „Concordia” odbył się IV Ogólnopolski Miting Lekkoatletyczny. Podczas tegorocznej odsłony „Polanik Cup” gośćmi specjalnymi byli: Joanna Fiodorow oraz Jakub Deląg.
Rating Piotrkowa pozostaje niezmiennie na wysokim poziomie inwestycyjnym "A" z perspektywą stabilną. Aktualizacja ratingu ukazała się w miniony piątek. 
W piątkowej (07.09) audycji "O tym sie mówi" na antenie radia Strefa FM gościem red. Beaty Hołubowicz-Stachaczyk był Prezydent Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztof Chojniak. Zapraszamy do odsłuchania.
Wideo mapping pt. "Architekci Niepodległej" oraz walki rycerskie to ostatnie akcenty sobotniego pikniku Niepodległościowego, jaki odbył się na piotrkowskiej Starówce.
W minioną sobotę Piotrków przybrał barwy biało-czerwone. To za sprawą rodzinnego "Pikniku Niepodległościowego", który zorganizowano na piotrkowskiej Starówce.