„Miłość jest najważniejsza” autorski spektakl Krzysztofa Kamińskiego dotarł za ocean. Piotrkowski artysta zaprezentował swoje dzieło w Stanach Zjednoczonych.
Choć okres wakacyjny już za nami to sezon prac drogowych jeszcze się nie kończy. Modernizacja trwa m.in. na ul. Próchnika, gdzie pojawi się nie tylko nowy asfalt.
21 października Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na jesienną wycieczkę rowerową. Do pokonania będzie 25 kilometrów.
Grająca ławka radiowej „Jedynki” w parku Jana Pawła II już działa. Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego niedzielną (8.10) uroczystość.
Kolejny etap modernizacji al. Sikorskiego dobiega końca. Nowy asfalt pojawił się już na południowej nitce części od al. Concordii do ul. Kostromskiej.
Załatwiaj sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu. Październikowe wydanie e- biuletynu informuje o najnowszych e-usługach dostępnych w piotrkowskim magistracie oraz przeprowadza krok po kroku przez procedurę założenia profilu zaufanego.
Pierwsza w Polsce grająca ławeczka radiowej „Jedynki” stanęła w Piotrkowie Trybunalskim. Zapraszamy do obejrzenia wideo z uroczystości odsłonięcia.
Jak co roku jesienią, tak i w tym roku, mury piotrkowskiej cerkwi pw. Wszystkich Świętych wypełniła muzyka cerkiewna. W piątek (6.10) z ponad godzinnym występem przed piotrkowską publicznością zaprezentował się Męski chór prawosławny KLiROS z Gorlic pod dyrekcją ks. diakona Jarosława Grycza.
Największy mezalians w dziejach XVI-wiecznego państwa polskiego rozegrał się w sobotni wieczór na Rynku Trybunalskim. Widowisko 800-lecia "Po-Słowie w Piotrkowie, czyli sprawa miłości" za nami.
W niedzielę (8.10) w parku św. Jana Pawła II zaplanowano odsłonięcie ławki Radiowej „Jedynki”. Będzie program na żywo z Piotrkowa oraz piknik rodzinny dla mieszkańców.