Dzisiaj: Czwartek 15 listopada 2018

W związku z projektem ustawy dotyczącym wprowadzenia dnia wolnego od pracy 12 listopada uległ zmianie termin wpłacenia wadium i złożenia formularzy udziału w przetargach dla pięciu nieruchomości.
Prezydent Krzysztof Chojniak był gościem audycji „O tym się mówi” w radiu Strefa FM. Z kolei wieczorem włodarz Piotrkowa będzie gościł w programie TVP Łódź „Łodzią po regionie”.
Krzysztof Chojniak przez kolejnych pięć lat będzie prezydentem Piotrkowa Trybunalskiego. W drugiej turze wyborów prezydent zdobył 68,5 procenta głosów.
02-11-2018

Remontujemy Rejtana

W zachodniej części miasta rozpoczęły się kolejne prace drogowe. Tym razem remontowana jest ulica Rejtana.
4 listopada odbędzie się II tura wyborów samorządowych. Lokale wyborcze będą czynne od godz. 7.00 do 21.00.
02-11-2018

Kwesta wciąż trwa

Blisko 22 tys. złotych zebrano podczas tegorocznej kwesty na ratowanie zabytkowych nagrobków z piotrkowskich nekropolii. Zbiórka potrwa jeszcze w dniu dzisiejszym (2.11) do godz. 17.00.
Od przyszłego sezonu piotrkowska strefa Sky Force ma korzystać z cichszego samolotu wynoszącego skoczków spadochronowych w powietrze. 
31-10-2018

Obradowali radni

W środę (31.10) w Urzędzie Miasta odbyła się 61. Sesja Rady Miasta. W trakcie obrad radni przyjęli m.in. zmiany w Wieloletniej Prognozie Finansowej oraz budżecie miasta na 2018 rok.
Ulica Kotarbińskiego to kolejna droga w zachodniej części miasta, która przechodzi modernizację. Już niedługo pojawi się tutaj nowy asfalt.
Urząd Miasta zaprasza zainteresowanych przedsiębiorców do wynajęcia dwóch pawilonów handlowych, które zlokalizowane są na targowisku przy ul. Modrzewskiego.