Dzisiaj: Piątek 22 marca 2019

Biuro Obsługi Mieszkańców przygotowało marcowe wydanie e-biuletynu, który tym razem poświęcony jest wprowadzeniu e-dowodów.
W Piotrkowie Trybunalskim znów przybędzie miejsc postojowych. Tym razem parking powstanie na Starym Mieście.
Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi przekształcenia użytkowania wieczystego w prawo własności.
Lalka „Ruda” wykonana przez uczennicę Szkoły Podstawowej nr 3 bierze udział w ogólnopolskim konkursie „Wszystkie Kolory Świata”. Zachęcamy wszytskich piotrkowian do internetowego głosowania.
Chcesz przeżyć wyjątkową przygodę i zdobyć ciekawe doświadczenia? Miasto partnerskie Vienne oferuje młodym, zdolnym i ambitnym piotrkowianom pracę w charakterze wolontariusza.
W najbliższy piątek (15.03) do Piotrkowa Trybunalskiego zawita Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich. Z pomocy specjalistów będzie można skorzystać w godzinach 9:00-11:30.
Piotrków Trybunalski to idealne miejsce dla inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą terenów inwestycyjnych przygotowanych przez miasto dla prywatnych przedsiębiorców.
Referat Zarządzania i Obrony Urzędu Miasta ostrzega przed silnym wiatrem, który przez cały dzień (8.03) będzie wiał nad Piotrkowem.
8 marca na całym świecie obchodzimy Dzień Kobiet. Tradycyjnie przy okazji tego święta na okolicznościowych uroczystościach spotykają się piotrkowskie organizacje i stowarzyszenia.
Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet do piotrkowianek kierują Prezydent Miasta Krzysztof Chojniak oraz Przewodniczący Rady Miasta Marian Błaszczyński.