Dobiegają końca prace przy budowie drogi łączącej ul. Broniewskiego z ul. Sulejowską. Na drodze pojawiły się już pierwsze warstwy asfaltu.
Piotrkowskie przedszkolaki także włączyły się w obchody 800-lecia. Zrobiły to najlepiej jak umiały – poprzez namalowanie „swojego” Piotrkowa Trybunalskiego.
Punktualnie o godz. 17.00, po wspólnym odliczaniu, w Rynku Trybunalskim zaświeciła się 10-metrowa choinka, która będzie nas wprowadzać w nastrój zbliżających się świąt.
Zwiększenie bezpieczeństwa pieszych na jednej z najruchliwszych arterii w mieście to zadanie kolejnej inwestycji na trasie W-Z. Rozpoczęła się budowa nowej sygnalizacji świetlnej.
Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się mieszkania w kamienicy, która powstanie przy skrzyżowaniu ulic Starowarszawskiej i Jerozolimskiej. Dziś (6.12) wystartował nabór na lokale.
Wczoraj (05.12) w Szkole Podstawowej nr 12 odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu ,,Bezpieczne dziecko - Bezpieczny człowiek” zorganizowanego w ramach programu ,,Bezpieczne Miasto 2017”. W rywalizacji wzięło udział ponad siedmiuset uczniów.
We wtorek (5.12) w I Liceum Ogólnokształcącym podsumowano i wręczono nagrody w siódmej edycji konkursu „Moje drzewo genealogiczne”. Jury nagrodziło osiem najładniejszych prezentacji.
05-12-2017

Choinka już stoi

W Rynku Trybunalskim stanęła już 10-metrowa choinka. Oficjalne zapalenie kolorowych lampek na bożonarodzeniowym drzewie w środę (6.12) o godz. 17.00.
Co załatwimy w piotrkowskim magistracie za pomocą platformy ePUAP bez wychodzenia z domu? O wszystkich dostępnych usługach elektronicznych przeczytamy w najnowszym, grudniowym wydaniu e- biuletynu.
Magomedmurad Gadżijew, zawodnik AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski, znalazł się w dwudziestce nominowanych na Najlepszego Sportowca Polski 2017 w 83. Plebiscycie Przeglądu Sportowego. Zachęcamy do oddawania głosów na piotrkowskiego zapaśnika.