Biuro Obsługi Mieszkańców i Nadzoru Obywatelskiego przygotowało trzeci tegoroczny biuletyn o e-usługach dostępnych w piotrkowskim magistracie.
Bogata historia oraz położenie geograficzne to dwa najważniejsze marketingowe atuty Piotrkowa Trybunalskiego – tak wynika ze Strategii Promocji Miasta na lata 2017-2021.
Ponad 30 nowy miejsc parkingowych powstanie przy Przedszkolu Samorządowym nr 20. Z nowego parkingu będą mogli zarówno rodzice przywożący dzieci do placówki, jak i mieszkańcy osiedla.
Połączone litery „P” i „T” nawiązujące do haftu piotrkowskiego – tak prezentuje się nowe logo Piotrkowa Trybunalskiego. W środę (14.03) oficjalnie zaprezentowano znak graficzny.
13-03-2018

EDK w Piotrkowie

23 marca tysiące uczestników w całej Polsce wyruszą na Ekstremalną Drogę Krzyżową. Nie inaczej będzie w Piotrkowie Trybunalskim. W naszym mieście wierni będą mogli wybrać jedną z czterech tras.
Nie tylko atrakcyjniej, ale i bezpieczniej będzie na placu zabaw przy ul. Emilii Plater. Miejsce zabaw najmłodszych zostanie zmodernizowane.  
 
W czwartek (15.03) usuwana będzie awaria sieci ciepłowniczej. Prace spowodują przerwę w dostawie ciepła dla całej wschodniej części miasta.
 
Już po raz jedenasty Urząd Miasta ogłosił konkurs „Nowa Elewacja” skierowany do właścicieli kamienic, którzy w 2018 roku wyremontują swoje budynki.
Zakaz sprzedaży alkoholu w godzinach nocnych – z taką inicjatywą wyszedł prezydent Krzysztof Chojniak. Decyzja w rękach radnych.
 
Już po raz kolejny w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się Jarmark Wielkanocny. W tym roku będzie miał jednak inną – bardziej atrakcyjną formę.