Plasimet to piotrkowska firma produkująca dla branży motoryzacyjnej. Wśród jej klientów znajdują się producenci takich luksusowych marek samochodowych, jak m.in.: Jaguar, Audi, BMW, czy Volkswagen.

 
Najlepsi uczniowie i absolwenci piotrkowskich szkół przybyli dziś (20.06) na Zamek Królewski, gdzie otrzymali nagrody wyróżnienia za całoroczną pracę i wysokie oceny na świadectwach.
Wynikiem 2:1 dla reprezentacji Senegalu zakończył się pierwszy mecz kadry Adama Nawałki na Mistrzostwach Świata w Rosji. Mimo porażki na wysokości zadania stanęli piotrkowscy kibice dopingujący piłkarzy w Rynku Trybunalskim.
19-06-2018

Wakacje z MOK

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje. Dla tych, którzy spędzają je w mieście Miejski Ośrodek Kultury przygotował wiele atrakcji.
W najbliższy weekend w centrum miasta odbędą się Imieniny Piotrków 2018. W związku z planowanymi imprezami zmieni się organizacja ruchu na drogach i trasy kursowania autobusów MZK.
Polska-Senegal już dziś o godzinie 17:00. Dopingujmy biało-czerwonych w strefie kibica w Rynku Trybunalskim.
Wystartowała kolejna inwestycja drogowa – przebudowa ulic Rzemieślniczej i Asnyka. Obecnie drogowcy pracują na mniejszej z dróg.
4 mieszkania wspomagane jeszcze w tym roku zostaną oddane do dyspozycji piotrkowian. Dziś (18.06) ruszył nabór osób zainteresowanych skorzystaniem z lokali.
18-06-2018

50-lecie o. Sasina

Ojciec Piotr Sasin obchodził wczoraj (17.06) 50-lecie święceń kapłańskich. Uroczystość odbyła się w Sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej.
Rejestracja narodzin dziecka przez Internet – to nowa e-usługa w piotrkowskim magistracie. O kolejnym udogodnieniu przeczytamy w czerwcowym wydaniu e-biuletynu.