Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia piętnaście piotrkowskich rodzin otrzyma klucze do nowych mieszkań, które wybudowano przy ul. Garncarskiej.
Już w najbliższy weekend odbędzie się Bożonarodzeniowy Jarmark. Podczas tegorocznej imprezy zaplanowano m.in. konkurs na stroik oraz wspólne wykonanie jak najdłuższego łańcucha choinkowego.
Wspólne kolędowanie, świąteczny poczęstunek i mnóstwo niespodzianek – tak wyglądać będzie niedzielne (16.12) przedświąteczne spotkanie w Rynku Trybunalskim.
Na zlecenie Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta przygotowano dwa opracowania dotyczące przyszłości komunikacji miejskiej. Rozpoczęły się konsultacje społeczne w sprawie obu dokumentów.
Rating Piotrkowa pozostaje niezmiennie na wysokim poziomie inwestycyjnym "A" z perspektywą stabilną. Aktualizacja ratingu ukazała się w miniony piątek. 
Kilkuset piotrkowian wzięło udział w uroczystości zawierzenia naszego miasta Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski, jaka 8 grudnia odbyła się w kościele Najświętszego Serca Jezusowego.
Bożonarodzeniowy okres w Piotrkowie rozpoczął się na dobre. W mikołajkowy wieczór w Rynku Trybunalskim odpalona została 10-metrowa choinka.
Blisko 200 dodatkowych miejsc postojowych powstanie w tym roku na osiedlu Wyzwolenia. Większość prac przy nowych parkingach została już zakończona.
8 grudnia w kościele Najświętszego Serca Jezusowego odbędzie się zawierzenie miasta Piotrkowa Trybunalskiego Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski.
W czwartek (6.12) „Barbórkę”, czyli Święto Górnika obchodził Związek Represjonowanych Politycznie Żołnierzy-Górników.