Dzisiaj: Piątek 22 marca 2019

Piotrkowska mediateka została nominowana w konkursie „TOP Inwestycje Komunalne 2019” organizowanym przez Portal Samorządowy.
W piątkowe popołudnie na antenie Telewizji Piotrków odbyło się losowanie nagród za prawidłowe rozwiązanie krzyżówki zamieszczonej w roczniku „Nasz Piotrków”.
15-03-2019

Znów mocno zawieje

Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta ostrzega przed silnym wiatrem, który znów ma się pojawić nad Piotrkowem Trybunalskim.
Dziś (15.03) do Piotrkowa Trybunalskiego zawitał Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich. Konsultacje odbyły się w Urzędzie Miasta przy Pasażu Rudowskiego 10.
Urząd Miasta przystępuje do aktualizacji Planu Gospodarki Niskoemisyjnej. Można do niego zgłaszać działania mające zmniejszyć emisję dwutlenku węgla.
Wystartowała kolejna edycja konkursu „Zielona Ławeczka”, którego celem jest zmiana wizerunku części osiedla, na którym mieszkamy.
Startuje program Jeremie 2, w ramach którego 670 milionów złotych przeznaczono m.in. na wsparcie przedsiębiorców, osób bezrobotnych oraz spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych.
Mieszkanie komunalne w kamienicy budowanej przy skrzyżowaniu ul. Starowarszawskiej/Jerozolimskiej czeka na najemców. Rozpoczęło się przyjmowanie wniosków.
Międzynarodowa Fundacja „Reaxum” zaprasza niepełnosprawne osoby do udziału w programie „GraduatON”, którego zadaniem jest podniesienie kwalifikacji zawodowych.
Wielu osobom słowo "browar" kojarzy się z napojem. Jednak browar to także urządzenie do jego warzenia. Takie wyjątkowe konstrukcje powstają w Piotrkowie Trybunalskim.