Urząd Miasta w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że od dnia 27 października 2006 roku trwają wypłaty II tury stypendiów przyznanych w ramach projektu ?Żaczek II ? program finansowego wsparcia młodzieży z terenów wiejskich?.
Zakończono modernizację ogrodzenia Cmentarza Wojennego przy ul Partyzantów w Piotrkowie Trybunalskim.
Oszuści podający się za pracowników Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego żądaja zapłacenia gotówką podatków.
Dobiegła końca niezwykle interesująca kadencja samorządu. Po raz pierwszy polskimi miastami rządzili burmistrzowie i prezydenci wybrani bezpośrednio przez mieszkańców. Czy poprawiło to skuteczność zarządzania miastami? Czy łatwiej było ...
Prezydent Miasta Waldemar Matusewicz zaprasza mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego na konsultacje w sprawie modernizacji ul. Łódzkiej.
Bannery promujące bogatą historię miasta oraz Piotrków Trybunalski jako centrum logistyczne zawisną w różnych punktach naszego miasta. Pierwszy z banerów reklamowych przyozdobił wieżę ciśnień przy piotrkowskim dworcu PKS.
Pierwsze samochody wjechały na obwodnice miasta. Zakończona została jedna z największych inwestycji drogowych w regionie. Zakończył się także koszmar mieszkańców ul. Sulejowskiej. Obwodnicę miasta otworzył Prezydent Miasta.
Jesień z piotrkowskimi artystami w Galerii BWA Malarskie studia nad światłem Jana Norberta Dubrowina oraz Piotrkowskie zaułki i pejzaże kolei parowej w miniaturze malarskiej Jerzego Korczak Ziołkowskiego to dwie prezentacje ...
Neath Port Talbot w Walii to być może kolejne miasto partnerskie. W południe podpisany został list intencyjny w sprawie współpracy pomiędzy miastem Piotrków Trybunalski a Neath Port Talbot w Walii w Wielkiej Brytanii.
Pokazy latawców juz w najbliższą niedzielę.