Dzisiaj: Wtorek 19 marca 2019

Piątkowe koncerty zespołów Carrion, Symbolic, Hotel Zacisze i Strachy na lachy rozpoczęły cykl imprez "Witamy wakacje". Gwiazda wieczoru przyciągnęła do amfiteataru miejskiego tłumy młodzieży.
Zmienna pogoda z przewagą słońca i dobrego humoru dopisywała amatorom kąpieli i aktywnego sposobu spędzania czasu. W sobotę (23 czerwca) Prezydent Miasta otworzył kąpielisko "Słoneczko". W programie przewidziano turnieje piłki ...
W związku z rozpoczęciem prac nad projektem ?Rewitalizacja Starego Miasta w Piotrkowie Trybunalskim ? etap I? w dniu 21 czerwca 2007 roku odbyło się spotkanie z przedstawicielami kościołów oraz właścicielami nieruchomości ...
Trwa II etap przebudowy ul. Sienkiewicza. Wartość inwestycji, realizowanej obecnie na odcinku między ul. Piastowską i Pasażem Rudowskiego, wynosi ponad 4 mln złotych. Remont zakończy się 31 lipca.
W ramach Programu Współpracy Miasta z organizacjami pozarządowymi - Referat Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta zorganizował dziś nieodpłatne szkolenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych.
W ramach programu "Bezpieczne Miasto 2007? od 25 czerwca do 6 lipca zorganizowane zostaną zajęcia pod hasłem "Wakacje letnie z Poradnią".
25 czerwca w ramach akcji ?Witamy wakacje? pod Patronatem Prezydenta Miasta Krzysztofa Chojniaka organizowany jest Piknik dla Dzieci ze Świetlic Środowiskowych
Rada Miasta Piotrkowa Trybunalskiego sprzeciwia się nierównemu traktowaniu przez prawo radnych, posłów i senatorów. Rada Miasta wystąpi z wnioskiem w tej sprawie do Trybunału Konstytucyjnego.
Jutro w Piotrkowie Trybunalskim odbędą się wojewódzkie uroczystości zakończenia roku szkolnego. Tymczasem dziś prezydenta Miasta spotkał się z najlepszymi absolwentami piotrkowskich szkół.
Ostatni dzień szkolnej nauki dzieci z klasy II c (ogólnomuzycznej) SP10 postanowiły spędzić na wycieczce w?piotrkowskim magistracie. Dzieci oglądały między innymi salę narad i salę ślubów USC oraz gabinet Prezydenta Miasta.