Referat Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta przypomina wszystkim przedsiębiorcom, którzy prowadzili sprzedaż napojów alkoholowych w 2007r., że są obowiązani do złożenia pisemnego oświadczenia o wartości sprzedaży poszczególnych rodzajów ...

Urząd Miasta w Piotrkowie Trybunalskim poszukuje partnerów z branży turystycznej, hotelarskiej i gastronomicznej do stworzenia grupy partnerskiej w ramach projektu ?Turystyka ? wspólna sprawa?. Głównym celem projektu jest podniesienie ...

W sobotę (12.01.) odbył się kolejny turniej z cyklu imprez akcji Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych ?Zachowaj Trzeźwy Umysł?. W zawodach wzięło udział dziesięć drużyn reprezentujących nasze osiedla.
Drużyna skrzatów TUKS Kozica Piotrków Tryb. w składzie Paweł Kozica i Paweł Zawisza spisała się wspaniale i wróciła z brązowym medalem z Drużynowych Mistrzostw Polski skrzatów do lat 12 w tenisie.
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje i przypomina, że zgodnie z ustawą zajęcie pasa drogowego na cele niezwiązane z budową, remontem i utrzymaniem wymaga zezwolenia zarządcy drogi, czyli wydania decyzji administracyjnej.
Piotrków Trybunalski ma ?swoją? monetę. 25 stycznia ukaże się dwuzłotówka z serii ?Historyczne miasta w Polsce? z wizerunkiem piotrkowskiego zamku królewskiego. Niepowtarzalna seria składa się z 32 monet o nominale 2 zł.
Do końca maja br. przewidziany jest remont budynków Miejskiego Ośrodka Kultury. Wczoraj stan robót, prowadzonych w ramach projektu "Utworzenie europejskich scen Teatru im. S.Jaracza w województwie łódzkim?, oceniał prezydent.
Od 01 stycznia br. nastąpiła zmiana zasad przekazywania na rzecz organizacji pożytku publicznego 1% podatku wynikającego z zeznań podatkowych. Uproszczone procedury powinny zachęcić podatników do przekazywania pieniędzy na rzecz ...
W minioną sobotę odbył się kolejny turniej z cyklu imprez akcji Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych ?Zachowaj Trzeźwy Umysł?. W zawodach wzięło udział osiem drużyn reprezentujących nasze osiedla.
13 stycznia 2008 roku w Kościele OO. Jezuitów przy ulicy Pijarskiej 4 odbedzie się koncert Magdy Anioł i Zespołu NAZARET. Poczatek o godzinie 12:30.