Dzisiaj: Poniedziałek 19 listopada 2018

W najbliższą sobotę 24 lutego Złote Gody (50 lat małżeństwa) świętować będzie 9 par jubilatów. Uroczystości odbędą się w USC.
21 lutego w szkołach na terenie miasta przeprowadzone zostały wybory do Młodzieżowej Rady Miasta. Młodzież wybrała 26 swoich przedstawicieli do samorządu.
Na liście projektów przyjętych przez Zarząd Województwa Łódzkiego do unijnego dofinansowania oprócz "Traktu" znalazł się też inny projekt, w ramach którego mają być zrealizowane prace dotyczące bezpośrednio miasta Piotrkowa ...
Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na imprezy sportowe. W tym tygodniu na parkiecie hali Relaks królowały będą piłka ręczna i piłka nożna.
Prezydent Krzysztof Chojniak podpisał dziś notarialny akt przeniesienia własności działki z gminy na TBS - z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe.
21 lutego 2007 roku zostaną przeprowadzone wybory do Młodzieżowej Rady Miasta w Piotrkowie Trybunalskim. Młodzież wybierze 26 swoich przedstawicieli do samorządu.
Prezydent Piotrkowa Trybunalskiego przyznał stypendia osobom zajmującym się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury, opieką nad zabytkami oraz artystycznie uzdolnionym dzieciom i młodzieży.
Ryszard Musiałowicz złożył dziś rezygnację ze stanowiska Komendanta Staży Miejskiej z dniem 19.02.2007. Prezydent rezygnację przyjął.
Galeria BWA zaprasza na kolejną ekspozycję "Rzeźba Stanisława Milewskiego".
Zarząd Województwa Łódzkiego przyjął ostateczną listę projektów przewidzianych do unijnego dofinansowania. Taka decyzja władz wojewódzkich oznacza dla Piotrkowa Trybunalskiego dotację w wysokości 16 mln 368 tys. zł na realizację ...