Dzisiaj: Czwartek 15 listopada 2018

Niebawem podpisana będzie umowa dotacji na kwotę blisko 1 mln. zł. którą Zarząd Województwa Łódzkiego przekaże naszemu miastu na realizację projektu "Europejskie Sceny Teatru Jaracza?.
23 lutego br. do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Ministerstwa Środowiska oraz Ministerstwa Rozwoju Regionalnego została dostarczona ostateczna wersja projektu modernizacji piotrkowskiej oczyszczalni.

W Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się dziś spotkanie prezydenta miasta Krzysztofa Chojniaka z inżynierem architektem Stanisławem Fijałkowskim w sprawie wyboru lokalizacji nowego gmachu dla biblioteki.

Oferta inwestycyjna Piotrkowa Trybunalskiego pojawi się w tym roku na kilku międzynarodowych imprezach wystawienniczych. Ofertę przygotuje Biuro Planowania Wydziału Rozwoju Miasta.
W najbliższy piątek (23.02.br) o godz. 18.00 w ramach cyklu Piotrkowskie Spotkania Jazzowe i nie tylko? w Galerii MOK przy al. 3-go Maja 12 wystąpi Kwartet Jorgi.

Minister Sportu Tomasz Lipiec ogłosił konkurs na projekt logo Ministerstwa Sportu. Główna nagroda to 3 tysiące złotych. Prace należy składać do 1 marca.

W najbliższą sobotę 24 lutego Złote Gody (50 lat małżeństwa) świętować będzie 9 par jubilatów. Uroczystości odbędą się w USC.
21 lutego w szkołach na terenie miasta przeprowadzone zostały wybory do Młodzieżowej Rady Miasta. Młodzież wybrała 26 swoich przedstawicieli do samorządu.
Na liście projektów przyjętych przez Zarząd Województwa Łódzkiego do unijnego dofinansowania oprócz "Traktu" znalazł się też inny projekt, w ramach którego mają być zrealizowane prace dotyczące bezpośrednio miasta Piotrkowa ...
Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na imprezy sportowe. W tym tygodniu na parkiecie hali Relaks królowały będą piłka ręczna i piłka nożna.