Dzisiaj: Poniedziałek 17 czerwca 2019

?Problemy, jakie stoją przed samorządem lokalnym?- to temat spotkania prezydenta miasta Krzysztofa Chojniaka z młodzieżą w ZSP nr 1 w ramach zajęć z WOS.
Dziś w Parku im. J. Poniatowskiego, w ramach projektu "Zielony Piotrków", odbyło się jesienne sadzenie drzew. Jednocześnie dla najmłodszych mieszkańców miasta udostępniony został nowy plac zabaw w parku.
Decyzją Rady Nadzorczej TBS Sp. z o.o. z dnia 25 października 2007 nowym prezesem spółki została pani Elżbieta Sapińska. Dotychczasowy prezes, pan Stanisław Boczek został odwołany z powodu utraty zaufania Rady Nadzorczej.
Od 24 do 27 października br. Piotrków Trybunalski (wraz z Powiatem Piotrkowskim) uczestniczy w Międzynarodowych Targach ? Poznań TOUR SALON 2007?.

29 października br.(poniedziałek) odbędzie się w Instytucie Europejskim w Łodzi międzynarodowa konferencja ?Projekty rewitalizacji a fundusze strukturalne UE i partnerstwo publiczno - prywatne?, która realizowana jest w ramach ?Open ...

Wychodząc naprzeciw potrzebom gości, którzy przybędą do naszego kraju na Euro 2012, Piotrków Trybunalski przygotowuje się do prezentacji miasta, jako miejsca atrakcyjnego turystycznie.
W najbliższym czasie Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie wzbogaci się o samochód. Radni Rady Miasta przychylili się do wniosku Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego i postanowił udzielić wsparcia finansowego na rzecz Powiatu Piotrkowskiego ...
Prezydent Krzysztof Chojniak przychylił się do prośby pana Marka Konieczko, dyrektora Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego Piotrkowie Trybunalskim i przedłożył radnym projekt uchwały udzielającej samorządowi Województwa Łódzkiego.
24 paźdzernika br. stanowisko Miejskiego Rzecznika Konsumentów objął pan Bartłomiej Krasiński. Obsługa informacyjna będzie odbywać się pod dotychczasowym numerem telefonu: 044 732 77 75.

Dzięki staraniom Prezydenta Miasta, Piotrków Trybunalski otrzymał z budżetu Marszałka Województwa Łódzkiego w ramach pomocy gminom 500 tysięcy złotych.