2 lutego 2008 r. w SP 12 przy ul. Belzackiej odbył się kolejny turniej z cyklu imprez Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych ?Zachowaj Trzeźwy Umysł?. W zawodach wzięło udział dziesięć drużyn z naszych osiedli.

Usunięcie barier architektonicznych, modernizacja punktu informacyjnego, montaż platformy dla osób niepełnosprawnych ? m.in. takim zmianom ulegnie Biuro Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta przy ul. Szkolnej 28.
11 lutego w Piotrkowie rozpocznie się pobór do wojska. Przed komisją wojskową i lekarską stanie w tym roku około 600 mężczyzn z rocznika 1989 i starszych, oraz 8 kobiet. Pobór trwał będzie do 7 marca.
Kinga Polenz piłkarka ręczna Piotrcovii - najlepszym sportowcem 2007 roku. Wyniki Plebiscytu na ?Najlepszego Sportowca i Trenera Ziemi Piotrkowskiej? ogłoszone zostały 2 lutego podczas Balu Mistrzów Sportu.
Jakie są plany na rok 2008, a co zostało już zrealizowane w roku minionym - Prezydent Miasta Krzysztof Chojniak mówił o tym na Koncercie Noworocznym, który odbył się 1 lutego w auli I LO im. Bolesława Chrobrego.
Tym razem maturzyści z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 uczestniczyli w lekcji samorządowej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Krzysztofa Chojniaka.
Od 1 lutego br. nowym Komendantem Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim został brygadier Włodzimierz Kapiec. Zastąpił on odchodzącego na emeryturę Komendanta Dariusza Lorenca.
Piotrkowscy radni uchwalili ?Program zapobiegania przestępczości oraz porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli na rok 2008 - Bezpieczne Miasto 2008?.
Rada Miasta Piotrkowa Trybunalskiego wyraziła zgodę na utworzenie Spółki z o.o. w której właścicielem 100 % udziałów będzie Gmina Miasto Piotrków Trybunalski. Miasto spełnia już wszelkie wymogi, aby otrzymać pieniądze z Funduszu ...

Paweł Kozica Mistrzem Polski w deblu! Michał Dembek z dziką kartą w finale singla!Zawodnicy TUKS Kozica wywalczyli 6 medali w halowych Mistrzostwach Polski Skrzatów 2008 w Pabianicach. W zawodach wzięło udział 105 młodych tenisistów.