Delegacja na czele z Prezydentem Miasta przebywała w ostatnich dniach września w serbskiej Zagubicy.
Sekcja ds. Nieletnich i Patologii Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim wzbogaciła się o wysokiej klasy sprzęt. Komputer wraz z oprogramowaniem, skanerem i drukarką, notebook z oprogramowaniem, kserokopiarkę, kamerę cyfrową oraz ...

W najbliższą niedzielę (30 września) na Stadionie Miejskim odbędzie się mecz charytatywny pomiędzy drużyną reprezentującą młodzież z międzyosiedlowej ligi piłki nożnej a reprezentacją piotrkowskich samorządowców.

W dniach 28-30 września 2007 Centrum Misji i Ewangelizacji oraz Parafia Ewangelicko-Augsburska w Piotrkowie Trybunalskim organizują Ogólnopolski Zjazd Młodzieży Ewangelickiej pod hasłem "Święci grzesznicy".
To był już ostatni tegoroczny Koncert Letni. W minioną niedzielę (23 września) w Parku im. księcia Józefa Poniatowskiego wystąpiła Piotrkowska Orkiestra Kameralna. Koncert jak zwykle zgromadził dużą rzeszę mieszkańców miasta.
W minioną sobotę (22 września) na krytej pływalni przy ul. Belzackiej odbyły się VI Mistrzostwa Polski w Pływaniu Nauczycieli i Pracowników Oświaty, organizowane wspólnie przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim oraz ...
23 września br. odbyła się kolejna edycja Biegu Trybunalskiego. Trasa tradycyjnie przebiegała ulicami Piotrkowa Trybunalskiego. Jak zwykle bieg cieszył się dużym zainteresowaniem - szczególnie młodzieży.
22 września w Piotrkowie odbyła się inscenizacja historyczna "Ostatni Sejm w Piotrkowie. Król Zygmunt August z wizytą w Piotrkowie". WIDOWISKO ZORGANIZOWANE ZOSTAŁO Z OKAZJI 790-LECIA MIASTA.
Na ostatniej Sesji Rady Miasta Prezydent Krzysztof Chojniak przedstawił Radnym uchwały dotyczące zagospodarowania terenu Parku im. Księcia Józefa Poniatowskiego. Obydwie uchwały uzyskały jednogłośne poparcie piotrkowskich rajców. Pierwsza ...
Rada Miasta Piotrkowa Trybunalskiego na XIV Sesji 19 września 2007 roku dokonała wyboru ławników do piotrkowskich sądów.