Dzisiaj: Piątek 22 marca 2019

Na 20 lipca na godz. 14.00 zwołana została XI Sesja Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego. Planowany porządek obrad: otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad, przyjęcie zmian w porządku obrad, zapytania i wolne wnioski, podjęcie ...
Z myślą o dzieciach spędzających wakacje w mieście, placówki kulturalne i rekreacyjne organizują wiele atrakcyjnych zajęć. Jest też oferta wakacyjna dla dorosłych.
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza dzieci i młodzież pozostająca w mieście do wspólnej zabawy na obiektach sportowych OSiR-u.
W niedzielę (08.07.2007) w kościele św. Małgorzaty i św. Augustyna w Witowie odbył się kolejny z cyklu Koncertów Muzyki Organowej i Kameralnej Wystapili: Kinga Rataj - śpiew i Konrad Mastyło - organy, fortepian. Na koncert zaprasza ...
8 lipca br przez Piotrków Trybunalski przejechał 18 Międzynarodowy Wyścig Kolarski Solidarności i Olimpijczyków. Na ul. Armii Krajowej (na wysokości Banku PKO SA) rozegrany został lotny finisz
Zakończył się remont ulicy Krasickiego na odcinku od ul.Garbarskiej do ul. Broniewskiego. To jednak nie koniec remontów na osiedlu Wyzwolenia - teraz drogowcy przeniosą się na inne ulice.
Mieszkańcy osiedla Jeziorna I wreszcie doczekają się nawierzchni z prawdziwego zdarzenia oraz kanalizacji deszczowej. Niebawem w tej części miasta rozpocznie się duża inwestycja, na realizację której Prezydent dziś podpisał umowę z ...
Andrzej Kacperek wiceprezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego został Przewodniczącym Komisji Ustrojowej Związku Miast Polskich.
W najbliższą niedzielę (08.07.2007) w kościele św. Małgorzaty i św. Augustyna w Witowie odbędzie się kolejny z cyklu Koncertów Muzyki Organowej i Kameralnej. Koncert rozpocznie się o godz. 15.00.
Od 7 lipca br. do końca roku Urząd Miasta przy pasażu K. Rudowskiego 10 stanowiska dowodów osobistych będą czynne również w soboty w godzinach od 8:00 do 14:00. Wniosek o wymianę dowodu można pobrać ze strony Biura Obsługi Mieszkańców.