Dzisiaj: Czwartek 15 listopada 2018

Jeszcze tylko dziś (15.03.br) można zgłaszać kandydatury do Nagrody im. 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego. Nagrodę, która każdego roku będzie przyznawana wyróżniającym się organizacjom ustanowił prezydent Krzysztof Chojniak.
Statystyki opracowane na podstawie ilości głosów oddanych w okresie od 1. do 28. lutego br. pokazują wysoki poziom zadowolenia piotrkowian z Biura Obsługi Mieszkańców. 99% ankietowanych pozytywnie oceniło Referat Komunikacji.
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na kolejne imprezy sportowe.
Na zaproszenie piotrkowskich seniorów 13 marca Prezydent Krzysztof Chojniak uczestniczył w uroczystym spotkaniu z okazji 8 marca. Prezydent wręczył wszystkim paniom róże.
Wiosna, to czas, w którym do łask powracają rowery. Właściciele tych pojazdów powinni pamiętać o zabezpieczeniu sprzętu przed kradzieżą. Obok zakupu specjalistycznego sprzętu zabezpieczającego warto pomyśleć o oznakowaniu pojazdu.
Ośrodek Działań Artystycznych Galeria OFF zaprasza na wieczór poświęcony Tadeuszowi Nalepie. Na koncercie organizowanym 16.03. pod patronatem Prezydenta Miasta Krzysztofa Chojniaka wystąpią TUTEJSI i AMNEZJA z Tomaszem Toszkiem.
Prezentacje, wystawy, koncert i konkurs recytatorski ? to propozycje Miejskiego Ośrodka Kultury na ten tydzień. Większość imprez odbędzie się w sali widowiskowej MOK przy al.3-go Maja 12.
Rozpoczęły się wiosenne porządki w mieście. W pracach interwencyjnych organizowanych przez MZDiK uczestniczy aktualnie 50 osób. W ramach tych prac MZDiK będzie zatrudniał co miesiąc średnio około stu osób.

Piotrkowianka Maria Kotala świętowała dziś 100-lecie urodzin. Dostojną Jubilatkę odwiedzili Andrzej Kacperek wiceprezydent miasta i Ewa Adryańczyk z-ca kierownika USC.

W najbliższy czwartek po raz pierwszy w tej kadencji spotkają się radni na Sesji Młodzieżowej Rady Miasta w Piotrkowie Trybunalskim. Młodzieżowych radnych przywitają uroczyście Przewodniczący Rady Miasta i Prezydent.