Dzisiaj: Piątek 22 marca 2019

Obowiązkowa wymiana dowodów osobistych, gospodarka nieruchomościami oraz szeroko rozumiane sprawy samorządu ze szczególnym uwzględnieniem ostatnich sukcesów Piotrkowa w pozyskiwaniu środków zewnętrznych ? to główne tematy rozmów ...
Dobiega końca II etap przebudowy ul. Sienkiewicza. Do całkowitego zakończenia prac pozostało jeszcze wykonanie oznakowania pionowego i poziomego. Remont ma zakończyć się z końcem lipca.
Przed nami kolejne letnie koncerty plenerowe. W najbliższą niedzielę 22 lipca ? koncert rockowo-bluesowy w wykonaniu zespołu Cree, natomiast 29 lipca mieszkańcy Piotrkowa będą mogli znaleźć się ?W Krainie Opery i Operetki?.
Miejski Ośrodek Kultury i Miejska Komenda Policji zapraszają 19 lipca do wspólnej zabawy na festynie, który rozpocznie się na osiedlu Południe o godz. 10.00 i potrwa do godz. 13.00.
Wakacyjne spektakle dla dzieci proponuje MOK w każdą środę o godzinie 11.00. Przedstawienia zobaczyć można na dziedzińcu MOK al. 3 Maja 12. Swoje umiejętności aktorskie prezentują teatry z Krakowa, Łodzi, Białegostoku, Poznania i ...
Liga Krajowa wspierająca tworzenie więzi lokalnych integrujących mieszkańców, zaprasza do 10 edycji konkursu o nagrodę im. Grzegorza Palki. Nagrodę przyznaje się za wybitne zasługi w dziedzinie samorządności terytorialnej.
Piotrkowianka Paula Misiak zajęła II miejsce w Mistrzostwach Polski 12-latków w pływaniu, które odbyły się w Dębicy. Młodą zawodniczkę OSiR-u, jej rodziców oraz trenera Roberta Pawlickiego gościł dziś Prezydent Miasta Krzysztof ...
?Małe formaty malarskie? Jacka Bukowskiego to kolejna wystawa proponowana przez piotrkowską Galerię BWA. Tym razem okazją do prezentacji jest 30 lecie pracy twórczej artysty.
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza w tym tygodniu dzieci na imprezy z cyklu ?Tydzień Zdrowia?. Spotkania rozpoczynają się codziennie o godzinie 10.00 zabawami integracyjnymi.
Wakacje to czas remontów szkół i placówek oświatowych. Na ten cel gmina zabezpieczyła w budżecie i przekazała placówkom oświatowym niemal 1 200 000,00 zł.