Tłumy piotrkowian przeszły Orszakiem Trzech Króli. Tradycyjna inscenizacja odbyła się w uroczystość Objawienia Pańskiego.
Choć mamy kalendarzowy środek zimy budowlańcy wykorzystują dobre warunki atmosferyczne i prowadzą intensywne prace przy budowie mediateki na placu Pofranciszkańskim.
Biuro Obsługi Mieszkańców i Nadzoru Obywatelskiego przygotowało pierwszy tegoroczny biuletyn o e-usługach dostępnych w piotrkowskim magistracie.
Już po raz kolejny ulicami Piotrkowa Trybunalskiego przejdzie Orszak Trzech Króli. Wydarzenie tradycyjnie odbędzie się 6 stycznia, w uroczystość Objawienia Pańskiego.  
O trzy nowe bardzo atrakcyjne tereny powiększyła się Piotrkowska Strefa Aktywności Gospodarczej. Działki można wydzierżawić już za 10 gr za metr kwadratowy.
Ważna informacja dla przedsiębiorców sprzedających alkohole.
Justynka jest pierwszą piotrkowianką urodzoną w 2018 roku. W czwartek (4.01) dziewczynkę oraz szczęśliwych rodziców odwiedził prezydent Krzysztof Chojniak.
Stanisław Makowiejew, rozgrywający MKS Piotrkowianin, znalazł się w 19-osobowej kadrze reprezentacji na turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata 2019.
03-01-2018

Nowa trasa „5”

Od 6 stycznia częściowo ulega zmianie trasa linii nr 5. Niektórymi kursami – oznaczonymi literką „C” linia ta będzie jechać przez Al. Sikorskiego, przedłużeniem al. Concordii i ul. Dmowskiego.
Już 19 stycznia odbędą się ustne przetargi na cztery działki pod budownictwo jednorodzinne przy ul. Żeglarskiej. Nieruchomości można nabyć już za ćwierć ceny z przetargu.