Dzisiaj: Środa 15 sierpnia 2018

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed burzami, które dziś (10.07) mogą występować nad Piotrkowem Trybunalskim.
Blisko 190 tys. złotych dofinansowania pozyskał Urząd Miasta z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Pieniądze zostaną wydane w trakcie modernizacji ul. Rzemieślniczej i Asnyka.
134 nowe słupy oświetleniowe pojawią się na Wyzwolenia. Uliczne oświetlenie zostanie przebudowane na całym osiedlu.
Na pl. Pofranciszkańskim powstaje nowoczesne centrum nauki i kultury. Budowa mediateki przebiega zgodnie z planem.
Charty, jamniki, wyżły, posokowce czy ogary polskie. To kilka z prawie 80 ras psów, które mogliśmy oglądać podczas weekendowej Krajowej Wystawy na piotrkowskim stadionie „Concordia".
Pięć piotrkowskich par świętowało w sobotę jubileusze małżeńskie. Uroczystość odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego.
31 rodzin zamieszka w nowej kamienicy, która powstaje przy skrzyżowaniu ulic Starowarszawskiej i Jerozolimskiej.
W parku ks. J. Poniatowskiego odbył się wczoraj (5.07) pierwszy tegoroczny Rodzinny Festyn Plenerowy. Przez kolejne dwa miesiące w każdy czwartek będziemy bawić się w różnych częściach miasta.
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na festyn rodzinny „Zaczytane miasto” – Baw się z KULTURĄ. Impreza odbędzie się w sobotę (7.07) na boisku filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.
Okres wakacyjny to idealny czas na modernizacje w placówkach oświatowych. Duża inwestycja rozpoczęła się już w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1.