Piotrków Trybunalski pozyska kolejne pieniądze z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Tym razem dofinansowanie będzie przeznaczone na przebudowę ulicy Żeglarskiej.
30 lipca 2008 roku powstał Uczniowski Klub Sportowy Piotrcovia. W piątek (14.12) w sali bankietowej „Agat” świętowano dziesięć lat istnienia klubu.
Wspólne kolędowanie, mikołaje dla najmłodszych, konkursy dla dorosłych oraz poczęstunek złożony z wigilijnych potraw – tak wyglądało przedświąteczne spotkanie w Rynku Trybunalskim.  
Aż jedenaście piotrkowskich par świętowało w sobotę (15.12) jubileusze małżeńskie. Uroczystość odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego.
 
Dobre warunki atmosferyczne pozawalają na kontynuowanie robót drogowych na piotrkowskich ulicach. Prace trwają aktualnie na ulicy Kostromskiej, a wcześniej zakończono remont na ulicy Dworskiej.
Mateusz Stefańczyk, uczeń czwartej klasy ze Szkoły Podstawowej nr 8, uratował swoją mamę siebie i siostrę przed wypadkiem drogowym. W piątek (14.12) z bohaterem spotkał się prezydent Krzysztof Chojniak.
Wspólne kolędowanie, świąteczny poczęstunek i mnóstwo niespodzianek – tak wyglądać będzie niedzielne (16.12) przedświąteczne spotkanie w Rynku Trybunalskim.
- Gratuluję i bardzo cieszę się, że w naszym kraju powstają takie miejsca – tak o mediatece mówił wicepremier Jarosław Gowin, który dziś (13.12) gościł w Piotrkowie Trybunalskim.
Urząd Miasta wydał piętnasty numer gazety „Nasz Piotrków”. Tradycyjnie w roczniku znajduje się podsumowanie mijającego roku.
Biuro Obsługi Mieszkańców i Nadzoru Organizacyjnego przygotowało grudniowy e-biuletyn. Publikacja poświęcona jest e-usługą dostępnym w Urzędzie Miasta.