Przed nami ostatnie dni, aby zwiększyć szanse na koncert Quebonafide w Piotrkowie Trybunalskim. Głosy oddajemy do poniedziałku (23.04) do godz. 13.00.
Trwa modernizacja ulicy Sienkiewicza, na odcinku od ul. Wojska Polskiego do ul. Słowackiego. Drogowcy rozpoczęli prace od przebudowy infrastruktury podziemnej.
22 czerwca ulicami naszego miasta przebiegnie IV Nocny Piotrkowski Półmaraton Wielu Kultur. Wciąż trwają zapisy na bieg.
W związku z przebudową infrastruktury podziemnej, od poniedziałku (23.04.), zostanie zamknięte skrzyżowanie ulicy Próchnika z ul. Żeromskiego.
W sobotę (21.04) w Szkole Podstawowej nr 2 odbędą się  17. Targi Wydawnictw Edukacyjnych, organizowane przez Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.
 
Ruszyła budowa kamienicy przy skrzyżowaniu ul. Starowarszawskiej i Jerozolimskiej. W nowym budynku zamieszka 31 rodzin.
Na łączniku ulicy Broniewskiego z ul. Sulejowską trwają już ostatnie prace. W połowie maja kierowcy będą mogli korzystać z nowej drogi.
666 gimnazjalistów z Piotrkowa przystąpiło dziś (18.04) do egzaminu gimnazjalnego. Trzecioklasiści sprawdzą swoją wiedzę z części humanistycznej, matematyczno-przyrodniczej oraz z języka obcego.
 
„Popołudnie z biznesem - fundusze na rozwój Twojej firmy" to temat spotkania informacyjnego dedykowanego dla piotrkowskich przedsiębiorców, które odbędzie się w czwartek (26.04) w Best Western Hotel Trybunalski.
Firma Haering planuje utworzyć nowoczesne Centrum Badawczo-Rozwojowe gwarantujące dalszy rozwój przedsiębiorstwa. Pomóc mają w tym naukowcy z Politechniki Częstochowskiej.