Dobre warunki atmosferyczne pozawalają na kontynuowanie robót drogowych na piotrkowskich ulicach. Prace trwają aktualnie na ulicy Kostromskiej, a wcześniej zakończono remont na ulicy Dworskiej.
Mateusz Stefańczyk, uczeń czwartej klasy ze Szkoły Podstawowej nr 8, uratował swoją mamę siebie i siostrę przed wypadkiem drogowym. W piątek (14.12) z bohaterem spotkał się prezydent Krzysztof Chojniak.
Wspólne kolędowanie, świąteczny poczęstunek i mnóstwo niespodzianek – tak wyglądać będzie niedzielne (16.12) przedświąteczne spotkanie w Rynku Trybunalskim.
- Gratuluję i bardzo cieszę się, że w naszym kraju powstają takie miejsca – tak o mediatece mówił wicepremier Jarosław Gowin, który dziś (13.12) gościł w Piotrkowie Trybunalskim.
Urząd Miasta wydał piętnasty numer gazety „Nasz Piotrków”. Tradycyjnie w roczniku znajduje się podsumowanie mijającego roku.
Biuro Obsługi Mieszkańców i Nadzoru Organizacyjnego przygotowało grudniowy e-biuletyn. Publikacja poświęcona jest e-usługą dostępnym w Urzędzie Miasta.
Zawierzenie Piotrkowa Trybunalskiego Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski odbiło się szerokim echem w ogólnopolskich mediach.
Dzięki unijnemu projektowi miasto pomoże rodzicom dzieci przebywających w Pogotowiu Opiekuńczym w odzyskaniu nad nimi opieki. Duże zmiany czekają także samo Pogotowie Opiekuńcze.  
Zakończyła się kolejna modernizacja osiedlowej uliczki w zachodniej części miasta. Tym razem nowa nawierzchnia pojawiła się na ulicy Rejtana.
Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta ostrzega przed niebezpieczeństwem na drogach i chodnikach, które pojawi się w Piotrkowie Trybunalskim w godzinach wieczornych.