Dzisiaj: Wtorek 24 paździenika 2017

W weekend (21-22.10) odbył się Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Chłopców „Puchar Trybunalski 2017” organizowany przez Szkołę Podstawową nr 13.
Modernizacje trzech boisk w ramach budżetu obywatelskiego 2017 zostaną wykonane w przyszłym roku. Ma to związek z odmową podpisania umowy przez wykonawcę.
W piątek (27.10) przy piotrkowskich cmentarzach wprowadzona zostanie czasowa organizacjach ruchu. Prosimy kierowców o stosowanie się do oznakowania i poleceń kierujących ruchem.
Ogłoszenie Konstytucji Kabaretowej to najważniejsze wydarzenie XV Trybunałów Uśmiechu. Za nami wyjątkowe cztery dni pełne teatru, dobrej muzyki i dużej dawki humoru.
Sekcja emerytów i rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego świętuje w tym roku jubileusz 60-lecia istnienia. Uroczystość jubileuszowa została połączona z obchodami Dnia Nauczyciela.
20-10-2017

Drugi etap w TPS-ie

Przed nami kolejna inwestycja oświatowa. Jeszcze w tym roku przeprowadzona zostanie modernizacja budynku ZSP nr 1. Inwestycja będzie kontynuacją ubiegłorocznych prac.
"Budowlanka bawi Reymontem” - pod takim tytułem w parku im. ks. Józefa Poniatowskiego odbył się w piątek (20.10) festyn z okazji 800-lecia Piotrkowa. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z wydarzenia.
Dziś (20.10) o godz. 12.00 w parku ks. Józefa Poniatowskiego rozpoczyna się festyn „Budowlanka bawi Reymontem” zorganizowany z okazji 800-lecia. Zapraszamy mieszkańców do wspólnej zabawy.
Piotrków Trybunalski z tytułem "Przyjazna Gmina 2017". Nagrodę wręczono na konferencji pokongresowej "Kongresu Turystyki Polskiej" w Świdnicy.
Park rehabilitacyjny przy szpitalu, bezpłatne szkolenia szybowcowe, a może edukacja ekologiczna - to trzy propozycje Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego dotyczące bezpośrednio naszego miasta. Zachęcamy do oddawania głosów!