„Śladami historii…”

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 9 =
zdjęcie
Z okazji jubileuszu 800-lecia Miejski Ośrodek Kultury zorganizował Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Śladami historii Piotrkowa Trybunalskiego...lub swojego miasta". W ostatnim czasie nagrodzono najlepsze prace konkursowe.
W konkursie wzięły udział dzieci i młodzież ze szkół, przedszkoli, placówek kulturalno - oświatowych oraz osoby indywidualnie z całej  Polski. Do artystycznej rywalizacji zgłoszono 643 prace z 94 placówek.
Trzyosobowe jury w składzie: Gabriela Szymańska, Hanna Stępień oraz Magda Bienias przyznało nagrody główne oraz wyróżnienia w dwóch kategoriach tematycznych, podzielonych na trzy kategorie wiekowe.
Ponadto przyznana została nagroda specjalna Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury Elżbiety Łągwy – Szelągowskiej za płaskorzeźbę z wizerunkiem herbu miasta Piotrkowa Trybunalskiego dla Kariny Mościńskie (lat 13) z Międzyszkolnej Pracowni Ceramicznej przy Gimnazjum nr 1 w Polkowicach.

Oprócz nagrodzonych i wyróżnionych prac  jury  wytypowało ponadto prace nominowane do wystawy pokonkursowej , którą można podziwiać w Galerii MOK w Piotrkowie. Nagrodzone i wyróżnione prace znalazły się w kalendarzu oraz na planie lekcji na 2018 rok, wydanym przez Miejski Ośrodek Kultury.
← powrót