Plener artystów z miast partnerskich

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 8 =
zdjęcie
Dziewięciu artystów z pięciu miast bierze udział w II Plenerze Malarskim Miast Partnerskich. Prezentacja powstałych prac i wernisaż wystawy poplenerowej odbędzie się 14 września.
Od 8 września trwa druga edycja Pleneru Malarskiego Miast Partnerskich. Celem pleneru jest plastyczna interpretacja walorów naszego miasta, a także nawiązanie kontaktów i integracja środowisk twórczych pochodzących z naszych miast partnerskich.

W tym roku gościmy w Piotrkowie dziewięciu artystów z pięciu miast. Są to: Alexander Bekasov i Anna Oleinikova - Kostroma (Rosja), Daniel Brici i Vasile Mandici – Riesta (Rumunia), Gerard Villemaux i Joanaa Firmino - Vienne (Francja),  Mikhailo Chuprina i Ruslan Khves - Rivne (Ukraina), Yossi Regev – Ness Ziona (Izrael). Piotrków reprezentują Małgorzata Zadrożyńska i Andrzej Hoffman – pełniący również funkcję kuratora pleneru.

Prezentacja powstałych prac i wernisaż wystawy poplenerowej odbędzie się 14 września, o godzinie 18.00 w Hotelu Mercure Vestil (ul. Armii Krajowej 22c). Wystawa czynna będzie do 30 września.

Organizatorami pleneru są Urząd Miasta, Ośrodek Działań Artystycznych i Hotel Mercure Piotrków Trybunalski Vestil.
← powrót