Piotrków w „Spotkaniach z Zabytkami”

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 6 =
zdjęcie
Piotrkowskie zabytki promowane  przez ogólnopolskie czasopismo. W najnowszym numerze „Spotkań z zabytkami” ukazał się artykuł autorstwa Pawła Kendry poświęcony Traktowi Wielu Kultur.
Piotrkowskie zabytki znajdujące się na Trakcie Wielu Kultur to prawdziwa wizytówka naszego miasta, doceniona także przez ogólnopolskie czasopismo pt. „Spotkania z zabytkami”, będące jedynym na rynku polskim periodykiem szeroko popularyzujący ideę ochrony zabytków.

W najnowszym jego wydaniu ukazał się artykuł autorstwa Pawła Kendry zatytułowany „Zabytki Piotrkowa Trybunalskiego na Trakcie Wielu Kultur”. Jest to wyjątkowa promocja dla naszego miasta, zwłaszcza w tym wyjątkowym jubileuszowym roku 800-lecia, kiedy znacznie częściej powracamy do bogatej historii miasta.

„Spotkania z zabytkami” to czasopismo niosąc duży ładunek popularnej wiedzy z zakresu historii polskich zabytków, ich miejsca w krajobrazie oraz szczególnej roli, jako świadectwa naszej tożsamości narodowej, uświadamia potrzebę, a nawet obowiązek ich ochrony. Pismo ma na celu m.in. uwrażliwianie społeczeństwa na sprawy dziedzictwa narodowego.
Czasopismo jest już dostępne w wybranych księgarniach oraz na stronie www.spotkania-z-zabytkami.pl.

← powrót