Oddaj głos na piotrkowską książnicę

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 3 =
zdjęcie
Piotrkowska książnica włączyła się w akcję „Kinder Mleczna Kanapka - Przerwa na wspólne czytanie”. Oddając swój głos na bibliotekę pomożesz jej walczyć o jeden z 250 zestawów książek dla dzieci.
 
 „Kinder Mleczna Kanapka - Przerwa na wspólne czytanie” to ogólnopolska akcja promująca wspólne czytanie, do której przystąpiła także piotrkowska książnica.  Ideą przedsięwzięcia jest uświadomienie społeczeństwu, że wspólna lektura daje naszym dzieciom  poczucie bezpieczeństwa, zwiększa poczucie empatii a także rozwija ich wyobraźnię. Akcję wspierają  Joanna Heidtman, Marta Żysko-Pałuba i Michał Rusinek.

Piotrkowska książnica biorąc udział w akcji nie tylko wspiera szczytny cel, ale także walczy o atrakcyjne nagrody. Dwadzieścia bibliotek  z największą liczbą głosów otrzyma zestawy 250 ciekawych książek dla dzieci i pufy do wspólnego czytania. Kolejne sto bibliotek dostanie zestawy pięćdziesięciu równie fantastycznych książek dla dzieci.

Aby wesprzeć naszą bibliotekę należy oddać swój głos do 31 października. Jedna osoba może oddać codziennie jeden głos za pośrednictwem strony www.wspolneczytanie.pl. Po zalogowaniu należy wpisać nazwę miasta i zagłosować na Miejską Bibliotekę Publiczną im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim.
← powrót