Dzisiaj: Środa 24 kwietnia 2019

"Nocne śpiewanie" z Olgą Szomańską

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 7 =
zdjęcie
Przed nami kolejne koncerty w ramach czternastego Festiwalu „Nocne Śpiewanie”. Na dziedzińcu Centrum idei „Ku Demokracji” wystąpią Jarosław Chojnacki, grupa „Przeznaczenie” oraz Olga Szomańska.
Od piątku (7.09) nasze miasto po 14 –ty  jest gospodarzem Festiwalu „Nocne Śpiewanie”, na którym można posłuchać piosenek poetyckich i literackich. Przed nami kolejne koncerty. W czwartek (13.09) o godz. 19.00 będziemy mieli przyjemność posłuchać Jarosława Chojnackiego - jednego z najlepszych głosów polskiej sceny poezji śpiewanej, laureata kilkudziesięciu konkursów i festiwali piosenki literackiej.

Kolejny występ w ramach Festiwalu odbędzie się w sobotę (15.09), a przed publicznością zaprezentuje się piotrkowska grupa poetycko-muzyczna  „Przeznaczenie”.  W muzyce formacji  brzmią rytmy samby, bossa novy, bluesa, ballady rockowej, walca, reggae czy kołysanki. Grupa zaśpiewa własne utwory z nadzieją na wspólne nocne śpiewanie z publicznością.

Trzeci i zarazem ostatni z czekających nas koncertów tegorocznego Festiwalu  odbędzie się w niedzielę (16.09).
Na scenie Centrum wystąpi Olga Szomańska - wokalistka, aktorka, laureatka Super Jedynki Festiwalu w Opolu, Grand Prix Festiwalu Jedynki Sopot oraz Festiwalu Top Trendy za piosenkę „Niech mówią, że to nie jest miłość” (z oratorium „Tu es Petrus” Piotra Rubika). Artystka jest laureatką drugiego miejsca w VI edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Występuje także jako Marzenka Laskowska w serialu „M jak Miłość”.  Rozpoczęcie finalnego koncertu o godz.17:30.
 
Uwaga!
Ze względu na duże zainteresowanie koncertami, organizatorzy rozprowadzają bezpłatne zaproszenia jednoosobowe, gwarantujące miejsce siedzące. Wejściówki można otrzymać w Biurze CiKD (ul. Rycerska 3), od poniedziałku do piątku (za wyjątkiem środy) w godz. 10.00- 15.00.
 
 
← powrót