Najpiękniejsze prace 800-lecia wybrane

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 3 =
zdjęcie
Czesław Kuźniak i Bożena Gęgotek to laureaci konkursu przeprowadzonego w ramach projektu „Piotrków Trybunalski i Opole - 800 lat - rocznica, która łączy". Wręczenie nagród odbyło się w poniedziałek (16.10) w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.
W konkursie brały udział prace składające się na wystawy „Piotrków Trybunalski na 800 lecie” i  „Opole na 800 lecie”. Zarówno obrazy jak i fotografie składające się na obie wystawy zostały stworzone podczas plenerów po 800-letnich miastach: Piotrkowie Trybunalskim i Opolu, będących częścią projektu „Piotrków Trybunalski i Opole - 800 lat - rocznica, która łączy".

Wystawy można było zwiedzać od 2 do 15 października w OEA MOK, równocześnie zwiedzający oddawali głosy na wybrane prace.  Według publiczności najlepszy obraz namalował pan Czesław Kuźniak a zwycięską fotografią okazało się zdjęcie pani Bożeny Gęgotek.
Przypominamy, że projekt „Piotrków Trybunalski i Opole - 800 lat -rocznica, która łączy" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
← powrót