Lech Dyblik w MBP

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 9 =
zdjęcie
Lech Dyblik to kolejny gość specjalny Miejskiej Biblioteki Publicznej. Spotkanie z aktorem odbędzie się we wtorek (10.10) o godz. 17.00.
Dyskusyjne Kluby Książki  działające przy piotrkowskiej książnicy będą gościły Lecha Dyblika - polskiego aktora teatralnego, filmowego, telewizyjnego a także pieśniarza. Na październikowym spotkaniu aktor zaprezentuje się piotrkowskiej publiczności także i w tej ostatniej roli.

Lech Dyblik jest absolwentem PWST w Krakowie. Był zatrudniony w Teatrze Narodowym w Warszawie. W 2011 roku wydał płytę pt. „Bandycka dusza”, a w 2012 „Dwa brzegi”. Bez wątpienia drugi plan polskiej kinematografii nie wyglądałby tam samo bez Lecha Dyblika. Sympatię widzów zyskał dzięki wyrazistym kreacjom w takich produkcjach jak: „Kroll”, „Ogniem i mieczem”, „Człowiek wózków”, „Wtorek”, „Zemsta”, „Wesele”, „Dom zły”, „Pod Mocnym Aniołem”, „Wołyń”, czy też serialach „Boża podszewka”, „Sukces” i  „Wiedźmin”, „Świat według Kiepskich”. Jego drugą pasją jest śpiewanie i granie na gitarze.

Dyskusyjny Klub Książki jest programem realizowanym we współpracy z Instytutem Książki.
Rozpoczęcie spotkania o godz. 17.00 w czytelni dla dorosłych MBP (ul. Jerozolimska 29).

 
← powrót