Koncert muzyki filmowej

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 4 =
zdjęcie
Już w najbliższą niedzielę (29.10) w salach piotrkowskiego Muzeum odbędzie się koncert muzyki filmowej. Największe przeboje muzyczne kina polskiego i światowego zagra zespół BOGNABAND.
Zespół BOGNABAND powstał trzy lata temu, a obecnie prowadzi bardzo ożywioną działalność koncertową, współpracując z wybitnymi śpiewakami operowymi i instrumentalistami. Grupa wykonuje również utwory zaaranżowane specjalnie na ten skład instrumentów. Aranży dokonuje klarnecistka i kompozytorka – Zuzanna Niedzielak.

Zespół tworzą uznani instrumentaliści związani z Akademią Muzyczną im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi, Filharmonią im. A. Rubinsteina w Łodzi, Teatrem Wielkim w Łodzi, oraz Teatrem Muzycznym w Łodzi.
Zespół działa pod kierownictwem Bogny Dulińskiej – pianistki koncertującej, ad. dr Akademii Muzycznej w Łodzi, a pozostali członkowie to:Małgorzata Domańska (skrzypce), Zuzanna Niedzielak (klarnet), Aleksandra Strasińska – flet, Arkadiusz Płaziuk – wiolonczela, Sylwester Masłoń – kontrabas

- BOGNABAND to gwarancja wysokiego poziomu artystycznego, przemyślana stylizacja pod kątem prezencji, a także wspaniała energia płynąca z pasji do muzyki – zaprasza Marta Walak, Dyrektor Muzeum i dodaje, że w programie koncertu znalazły  się takie utwory jak m.in.: walc z filmu „Noce i dnie”,  „Baby, ach te baby” z filmu „Zabawka”, „Sexapil to nasza broń kobieca” z filmu „Piętro wyżej”, czy „Moon River” – temat z filmu „Śniadanie u Tiffany’ego”.
Koncert rozpocznie się o godz. 19.00. Wstęp wolny.
← powrót