„Dwunastka” najlepsza z bezpieczeństwa

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 9 =
zdjęcie
W Szkole Podstawowej Nr 12 odbyły się eliminacje powiatowe dwunastej edycji konkursu ,,Policyjna Akademia Bezpieczeństwa". Zwycięzcami tegorocznych eliminacji zostali uczniowie „dwunastki”.
Po raz dwunasty uczniowie szkół podstawowych z Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego mieli okazję rywalizować w konkursie sprawności fizycznej i wiedzy o bezpieczeństwie, kryjącym się pod nazwą  ,,Policyjna Akademia Bezpieczeństwa" .
- Celem przedsięwzięcia było popularyzowanie wśród dzieci poszanowania i przestrzegania przepisów prawa oraz  propagowanie wiedzy nt. bezpieczeństwa podczas imprez sportowych, bezpieczeństwa publicznego oraz wiedzy o zasadach fair play podczas rywalizacji sportowej - informują organizatorzy akcji podkreślając, że sam konkurs ma także za zadanie zachęcanie dzieci do większej aktywności fizycznej i do uprawiania sportu.

Zwycięzcami tegorocznych eliminacji powiatowych konkursu  zostali uczniowie „dwunastki”, którzy 17 listopada będą reprezentować nasze miasto i powiat piotrkowski w finale wojewódzkiego konkursu w Łodzi. Na drugim miejscu uplasowali się uczniowie z SP w Moszczenicy, zaś ostatnie miejsce na podium przypadło piotrkowskiej „trzynastce”.

Akcja ,,Policyjna Akademia Bezpieczeństwa" , jako część programu pn. ,,Bezpieczne Miasto 2017" została zorganizowana przez Piotrkowską KMP, Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta Piotrkowa, przy  współpracy Starostwa Powiatu Piotrkowskiego.
← powrót