Alexandr Maceradi zaśpiewa w MOK

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 3 =
zdjęcie
W sobotę (16.09) na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie wystąpi Alexandr Maceradi. To kolejne muzyczne spotkanie z cyklu „Koncerty na trakcie”.
Repertuar artysty to przede wszystkim rosyjskie romanse, utwory Włodzimierza Wysockiego, Bułata Okudżawy, Aleksandra Rozebauma oraz tradycyjna muzyka ludowa. Przed piotrkowską publicznością artysta wykona  najpiękniejsze  „Rosyjskie ballady i romanse”.  W programie tego wyjątkowego spotkania nie zabraknie także piotrkowskiego akcentu, a będzie nim występ zespołu „Przygoda p.l.”.

Alexandr Maceradi to artysta urodzony na Krymie. Studiował gitarę klasyczną w Krasnodarze, Jużno – Sachalińsku i Władywostoku. Wykładał przez długi czas gitarę klasyczną w Liceum Sztuki i Umiejętności. Od wielu lat mieszka w Polsce a w 2000 roku został uznany najlepszym instrumentalistą festiwalu szantowego w Giżycku.
Rozpoczęcie koncertu o godz. 19.00. Wstęp tylko za okazaniem wejściówek.

Współorganizatorem koncertów jest Muzeum Historii Polski. Projekt sfinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Patronat Honorowy nad obchodami 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego objął I Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. dr hab. Piotr Gliński.
← powrót