Adam Kszczot w „Ekonomiku”

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 5 =
zdjęcie
Adam Kszczot, jeden z najlepszych polskich lekkoatletów ostatnich lat gościł w Piotrkowie Trybunalskim. Podwójny wicemistrz świata spotkał się z uczniami Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5.
Adam Kszczot to członek Grupy Sportowej Orlen. Od kilku lat znajduje się w światowej czołówce biegaczy na 800 metrów. Adam Kszczot jest dwukrotnym Mistrzem Europy, trzykrotnym Halowym Mistrzem Europy oraz dwukrotnym Wicemistrzem Świata.

Adam Kszczot urodził się w Opocznie, a swoje szkolne dzieciństwo spędził w Błogich Rządowych i Mniszkowie, gdzie odkryto Jego niesamowity talent. Z piotrkowską młodzieżą podzielił się swoimi doświadczeniami sportowymi oraz życiowymi. Głównym tematem spotkania była motywacja w dążeniu do wyznaczonych celów.

- Spotkanie odbywało się w ciepłej, humorystycznej atmosferze, a wspaniała opowieść o codziennym życiu, ciężkich treningach i ciągłym pokonywaniu własnych słabości wywołała wśród młodzieży ogromny aplauz- opowiada Joanna Białaczewska, dyrektor „ekonomika” i dodaje.
- Adam Kszczot udowodnił młodzieży, że nie ma znaczenia skąd się pochodzi, gdzie się urodziło, ale najważniejszy jest cel, do którego chce się dojść a także praca i wysiłek, który wkłada się w jego osiągnięcie. Wtedy, żadna droga nie jest zamknięta , a każdy cel staje się realny.
← powrót