Dzisiaj: Wtorek 26 marca 2019

Maciej Miecznikowski w najbliższą sobotę (12.01) wystąpi w Piotrkowie Trybunalskim. Charakterystycznego wokalistę będzie można posłuchać w Kościele Akademickimi Panien Dominikanek.
Rozpoczął się kolejny miesiąc, a co za tym idzie przygotowano najnowszy Informator Kulturalny. W broszurze znajdziemy spis wszystkich wydarzeń, jakie w styczniu odbędą się w Piotrkowie Trybunalskim.
„Piotrkowskie kolędowanie” to tytuł koncertu zespołu „Presto”, który już w najbliższą sobotę (5.01) odbędzie się w sali widowiskowo-teatralnej Miejskiego Ośrodka Kultury.
„Zwyczaje okresu Dodekameron - świętych dwanaście dni na Cyprze” to najnowsza wystawa, którą można oglądać w piotrkowskim Muzeum.
Ponad 1600 dzieci wzięło udział w pogadankach „Edukacja dla bezpieczeństwa - bezpieczni w czasie zimy”. Akcja organizowana była w piotrkowskich szkołach podstawowych.
17-12-2018

Wigilia w OEA

W piątkowe (14.12) popołudnie w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury odbyło się spotkanie wigilijne.
Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 13 wsparły akcję charytatywną zbiórki artykułów higienicznych do Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie Trybunalskim.
We wtorkowe (11.12) popołudnie odbyło się integracyjne spotkanie wigilijne dla podopiecznych świetlicy socjoterapeutycznej „Bartek”.
Współpraca z piotrkowskimi seniorami to jedna z najważniejszych płaszczyzn działalności piotrkowskiego Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.
 
W minioną sobotę (8.12) w salach piotrkowskiego Muzeum odbył się wernisaż wystawy fotograficznej „Niepodległa w obiektywie Kreatywnych”.