25-01-2018

Muzeum na ferie

Akcja ZIMA 2018, czyli oferta dla grup zorganizowanych oraz dzień bezpłatnego zwiedzania Zamku  Królewskiego i warsztatów edukacyjno-plastycznych – tak na zbliżające się ferie przygotowało się piotrkowskie Muzeum.
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na promocję książki „Monografia Piotrkowa Trybunalskiego” autorstwa Michała Rawity-Witanowskiego. Spotkanie odbędzie się we wtorek (30.01).
Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego zaprasza przedszkolaków z rodzicami na dzień otwarty, który zorganizowany zostanie już w najbliższy piątek, 26 stycznia.
„Poezja ze smakiem” to tytuł kolejnego spotkania z liryką dziecięcą organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury. Poetycko-muzyczną imprezę ze smakiem zaplanowano w najbliższy czwartek (25.01).
Krajobrazy znad Pilicy, Luciąży czy Zalewu Sulejowskiego wystąpiły w roli głównej podczas wczorajszego (18.01) wernisażu wystawy w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK.
 
Centrum Idei „Ku Demokracji” zaprasza na wystawę laureatów XXII Edycji Konkursu Fotograficznego „Łowca Polskiego” im. Włodzimierza Puchalskiego. Zdjęcia w galerii „U Panien” będzie można oglądać od najbliższej niedzieli (21.01).
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na otwarcie dwóch nowych malarskich wystaw. Prezentacje od piątku (19.01) będzie można oglądać w galerii ODA przy ul. Sieradzkiej 8.
16-01-2018

Ferie z MOK

Już za  nieco ponad tydzień rozpoczynają się ferie zimowe. Dla dzieci, które ten okres będą spędzać w domach specjalną ofertę przygotował Miejski Ośrodek Kultury.
Środowiskowa Świetlica Socjoterapeutyczna „Bartek” zaprasza na półkolonie, które będą organizowane  w ferie zimowe. Tegoroczne zajęcia zorganizowane będą pod hasłem „Dekada atrakcji”.
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim  zaprasza na promocję albumu „Barbara Urbańska-Miszczyk”, który wydany został w serii „Artyści Piotrkowscy”. Spotkanie zaplanowano w najbliższą niedzielę (14.01).