Za nami ósma edycja Piotrkowskiej Panoramy Tanecznej o „Złotego Piotrka”. W zawodach rywalizowali najlepsi młodzi tancerze z całej Polski.
07-06-2019

Aktywni seniorzy

Seniorzy, podopieczni Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury, odwiedzili Rumunię. Celem wizyty był udział w zajęciach dotyczących zapobieganiu przemocy.
Już po raz ósmy odbędzie się Piotrkowska Panorama Taneczna o „Złotego Piotrka”. W zawodach rywalizować będą najlepsi młodzi tancerze z całej Polski.
… to tytuł wystawy malarstwa Doroty Kulickiej, której wernisaż odbędzie się w najbliższą niedzielę (9.06.) o godz. 18.00 w Galerii „U Panien” (na piętrze).
„Sztuka przetrwania - skomplikowane losy polskich aktorek w czasie drugiej wojny światowej", to tytuł wykładu Patrycji Resel, którego będzie można wysłuchać już w najbliższy czwartek (6.06.).
Grad medali zdobyły tancerki z piotrkowskiego klubu Jaskółczyn podczas konkursu Tańca Solo i Duetów, który odbył się w Wolborzu.
… to tytuł wystawy, która prezentowana będzie w piotrkowskim Muzeum. Wernisaż odbędzie się w piątek (7.06.) o godz. 15.00.
W Szkole Podstawowej nr 13 odbył się  XI Międzyszkolny  Konkurs Ekologiczny „Szanuj Ziemię”. Uczniowie  musięli wykazać się wiedzą na temat zanieczyszczenia powietrza, walki ze smogiem, rodzaju chmur i zjawisk atmosferycznych takich jak: burze, wiatr, trąby powietrzne itp.
 
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury zaprasza w najbliższy czwartek  (6.06) na wernisaż wystawy fotografii Jakuba Stroińskiego.
 
Pokazy taneczne, prezentacje wokalne i sprzedaż charytatywna, tak było podczas happeningu artystycznego, który odbył się w piątek (31.05.). Organizatorem był Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.