Dzisiaj: Piątek 22 marca 2019

W Centrum idei „Ku Demokracji” od najbliższej niedzieli (13.01) będzie można oglądać nową malarską wystawę. W galerii „U Panien” będzie można oglądać prace Włodzimierza Bobryka.  
„Widoki piotrkowskiego zamku na przestrzeni wieków” to tytuł pierwszej plenerowej wystawy przygotowanej w 2019 roku przez Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim.
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wystawę trzech artystów połączonych więzami rodzinnymi. Na prezentacji zobaczymy prace rodziny Bałdygów, a wystawa inauguruje jubileuszowy rok 10-lecia galerii ODA.
Maciej Miecznikowski w najbliższą sobotę (12.01) wystąpi w Piotrkowie Trybunalskim. Charakterystycznego wokalistę będzie można posłuchać w Kościele Akademickimi Panien Dominikanek.
Rozpoczął się kolejny miesiąc, a co za tym idzie przygotowano najnowszy Informator Kulturalny. W broszurze znajdziemy spis wszystkich wydarzeń, jakie w styczniu odbędą się w Piotrkowie Trybunalskim.
„Piotrkowskie kolędowanie” to tytuł koncertu zespołu „Presto”, który już w najbliższą sobotę (5.01) odbędzie się w sali widowiskowo-teatralnej Miejskiego Ośrodka Kultury.
„Zwyczaje okresu Dodekameron - świętych dwanaście dni na Cyprze” to najnowsza wystawa, którą można oglądać w piotrkowskim Muzeum.
Ponad 1600 dzieci wzięło udział w pogadankach „Edukacja dla bezpieczeństwa - bezpieczni w czasie zimy”. Akcja organizowana była w piotrkowskich szkołach podstawowych.
17-12-2018

Wigilia w OEA

W piątkowe (14.12) popołudnie w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury odbyło się spotkanie wigilijne.
Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 13 wsparły akcję charytatywną zbiórki artykułów higienicznych do Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie Trybunalskim.