Rozpoczął się kolejny miesiąc, a co za tym idzie przygotowano najnowszy Informator Kulturalny. W broszurze znajdziemy spis wszystkich wydarzeń, jakie we wrześniu odbędą się w Piotrkowie Trybunalskim.
 
W ramach 20. Międzynarodowego Festiwalu INTERAKCJE w Ośrodku Działań Artystycznych ukaże się wystawa pt. „Przedmioty aktywne” . Wernisaż odbędzie się w najbliższy piątek (31.08).
Przed nami ostatni już tego lata seans filmowy w ramach akcji „Kino na leżakach”. Tym razem obejrzymy komedię „PolandJa”, która zostanie wyświetlona w Rynku Trybunalskim.
Choć koniec wakacji zbliża się już nieubłaganie, dzieciaki ze świetlic artystycznych Miejskiego Ośrodka Kultury nie myślą jeszcze o rozpoczęciu roku szkolnego.
Kolorowy, artystyczny, sportowy, radosny i jak zawsze z nutką edukacyjną - taki był wczorajszy, ostatni tegoroczny Festyn Rodzinny.
750 dzieci z całej Polski pojedzie na darmowe kolonie zorganizowane przez Fundację Muszkieterów. Wśród kolonistów znalazły się również dzieci z Piotrkowa Trybunalskiego.
Katarzyna Żak będzie gościem kolejnego „Podwieczorku z gwiazdą” organizowanego w Centrum Idei „Ku Demokracji”. Solejukowa z „Rancza” pojawi się w Piotrkowie Trybunalskim w najbliższy wtorek (28.08).
W najbliższy weekend odbędą się dwa kolejne występy w ramach cyklu letnich koncertów na dziedzińcu Miejskiego Ośrodka Kultury. Tym razem zagrają Jasna Strona Mocy oraz Miejska Orkiestra Dęta.
Wszystko, co dobre szybko się kończy. Już jutro (23.08) po raz ostatni bawimy się na wakacyjnym Rodzinnym Festynie Plenerowym, który tym razem odbędzie się przy amfiteatrze miejskim.
Artystycznie, ciekawie, kolorowo i przede wszystkim radośnie – tak upłynął kolejny tydzień wakacji spędzony z Miejskim Ośrodkiem Kultury. Dzieci ponownie mogły liczyć na wesołą zabawę z nutką historii w tle.