W piątek (16.11) w sali konferencyjnej CiKD odbędzie się spotkanie ze Sławomirem Cybulskim „Współczesna koncepcja praw człowieka” z cyklu „Zrozumieć świat”.
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim (ul. Słowackiego 13) serdecznie zaprasza na wieczór autorski Hanny Tazbir, uczestniczki Klubu Seniora w OEA MOK.
Uroczyście, podniośle i biało-czerwono – tak minął piątkowy (9.11) wieczór w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury, w trakcie którego  uczczono setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
 
We wtorek (6.11) w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 odbyło się spotkanie z Włodzimierzem Bobrykiem, artystą malarzem i architektem wnętrz. Spotkaniu towarzyszyły wystawy: artysty oraz uczennicy szkoły, Aleksandry Bukowskiej.
09-11-2018

Moja Mała Ojczyzna

W piątek (09.11) w wielu placówkach oświatowych z terenu miasta organizowano uroczystości z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Jedną z nich był konkurs dla przedszkolaków "Moja Mała Ojczyzna".
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 wzaprasza do wspólnego świętowania 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Wspólne odśpiewanie hymnu odbędzie się w jutro (9.11) na boisku szkolnym.
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury zaprasza na „Dzień Seniora”, który zorganizowany zostanie w środę (14.11) w siedzibie OEA. Zaproszenia do odbioru w OEA MOK.
 
 
„Tańczę, więc jestem” to najnowsza wystawa, która ukazała się w Miejskiej Bibliotece Publicznej . Ekspozycja to zbiór prac podopiecznych Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.
 
„Pierwsza linia” to tytuł i idea wystawy, która od wielu lat jest prezentowana w Galerii Ośrodka Działań Artystycznych w Piotrkowie. Wernisaż tegorocznej edycji odbędzie się w piątek (9.11).
„Debiut” to tytuł wystawy, na którą składają się prace uczestników warsztatów fotograficznych Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie. Wernisaż prac odbył się w minioną niedzielę (4.11) w Galerii „Śnieżne Krużganki”.