Dzisiaj: Wtorek 26 marca 2019

„Nowojorskie klimaty – impresje podróżne” to tytuł autorskiego spotkania z Arkadiuszem Niemirskim, które w najbliższy czwartek (14.03) odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej.
„Portret z charakterem” to tytuł wystawy fotografii autorstwa Roberta Michalika. Wernisaż wystawy odbył się w minionym tygodniu w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.
Piotrkowskie Muzeum zaprasza do oglądania wyjątkowej wystawy "Niezmienie piękne", która została przygotowana z okazji Dnia Kobiet. 
Centrum idei „Ku Demokracji” zaprasza do galerii „U Panien” na malarski spacer po Piotrkowie widzianym oczami Andrzeja Hoffmana.
Szkoła Podstawowa nr 13 otwiera swoje podwoje dla przedszkolaków i ich rodzin. Dzień otwarty w placówce odbędzie się w sobotę, 16 marca.
Spotkanie z przedszkolakami odbędzie się w godzinach 10:00-12:00.
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wystawę studentów i absolwentów Wydziału Tkaniny ASP w Łodzi „Wiele jest druk ll etc.etc.etc.”.
Ponad 70 osób wzięło udział w specrze, którego celem było zwiedzanie komnat piotrkowskiego muzeum.
W ostatnich dniach lutego w Szkole Podstawowej nr 13 odbyło się uroczyste podsumowanie projektu „Europejski Dzień Języków”, który realizowano w placówce od października.
Wystawa rysunku i malarstwa Czesława Kuźniaka to najnowsza propozycja Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.
„Telewizja Falstart” to tytuł programu artystycznego, który z okazji Dnia Kobiet przygotowali podopieczni Klubu Seniora działającego w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.