Miejska Biblioteka Publiczna ogłasza nabór do Młodzieżowego Klubu Miłośników Książki. Spotkania rozpoczną się we wrześniu.
Kolejny tydzień wakacyjnych zajęć w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK przyniósł dzieciom wiele atrakcji i zabawy. Był seans filmowy, przedstawienie teatralne, a także wycieczka.
Kolejne spotkanie w ramach ósmej edycji Piotrkowskiej Giełdy Staroci odbyło się w minioną niedzielę (21.07) na terenach wokół piotrkowskiego Zamku Królewskiego.
Pięćdziesięcioosobowa grupa z Piotrkowskiej Fundacji Talentów wzięła udział w międzynarodowej imprezie „World Gymnaestrada 2019”, która w pierwszej połowie lipca odbyła się w austriackim Dornbirn.
Wczoraj na dziedzińcu piotrkowskiego Muzeum odbył się kolejny wakacyjny festyn rodzinny. Dla uczestników jak zawsze przygotowano mnóstwo atrakcji.
Miejski Ośrodek Kultury na trwające wakacje przygotował cykl letnich koncertów na dziedzińcu MOK. Podczas nich prezentują się piotrkowscy artyści.
„Stare kufle z zamkowej piwnicy” to nowa ekspozycja, którą można oglądać w piotrkowskim Muzeum. Na wystawie można zobaczyć około 150 kufli, kufelków i kufeleczków z liczącej blisko 300 sztuk kolekcji Grzegorza Bartosika.
Drugi tydzień wakacyjnej laby minął dzieciakom niepostrzeżenie. Jak zawsze można było pośpiewać, potańczyć czy uchwycić obiektywem aparatu niezapomniane chwile, a o te zadbali instruktorzy Ośrodka Edukacji Artystycznej MOK.
10-07-2019

Wakacje w Mediatece

Trwają wakacje z piotrkowską Mediateką 800-lecia. Oprócz standardowych dla wakacji form pracy i zabawy z dzieckiem, niezmiennie okraszonych dobrym humorem, kreatywnością i twórczą swobodą, zajęcia przybierają także wyjątkowe formy.
4 lipca 2019 r. w parku św. Jana Pawła II odbył się pierwszy w te wakacje Rodzinny Festyn Plenerowy.