Kolorowy, artystyczny, sportowy, radosny i jak zawsze z nutką edukacyjną - taki był wczorajszy, ostatni tegoroczny Festyn Rodzinny.
750 dzieci z całej Polski pojedzie na darmowe kolonie zorganizowane przez Fundację Muszkieterów. Wśród kolonistów znalazły się również dzieci z Piotrkowa Trybunalskiego.
Katarzyna Żak będzie gościem kolejnego „Podwieczorku z gwiazdą” organizowanego w Centrum Idei „Ku Demokracji”. Solejukowa z „Rancza” pojawi się w Piotrkowie Trybunalskim w najbliższy wtorek (28.08).
W najbliższy weekend odbędą się dwa kolejne występy w ramach cyklu letnich koncertów na dziedzińcu Miejskiego Ośrodka Kultury. Tym razem zagrają Jasna Strona Mocy oraz Miejska Orkiestra Dęta.
Wszystko, co dobre szybko się kończy. Już jutro (23.08) po raz ostatni bawimy się na wakacyjnym Rodzinnym Festynie Plenerowym, który tym razem odbędzie się przy amfiteatrze miejskim.
Artystycznie, ciekawie, kolorowo i przede wszystkim radośnie – tak upłynął kolejny tydzień wakacji spędzony z Miejskim Ośrodkiem Kultury. Dzieci ponownie mogły liczyć na wesołą zabawę z nutką historii w tle.
Za nami kolejny Rodzinny Festyn Plenerowy. Tym razem najmłodsi wraz opiekunami bawili się wspólnie na orliku przy ul. Broniewskiego 5.
„Powróćmy jak za dawnych lat” to tytuł koncertu, który odbędzie się w piątek (17.08) na dziedzińcu Centrum Idei „Ku Demokracji”. Przed publicznością wystąpi ponownie Marcin Snokowski.
Rockowe granie zainauguruje cykl letnich koncertów na dziedzińcu Miejskiego Ośrodka Kultury. W piątek (17.08) dla piotrkowskiej publiczności zagra zespół Rail.
Już po raz trzeci tego lata do Piotrkowa zawita akcja "Kino na leżakach". W najbliższy czwartek (16.08) zostanie wyświetlona komedia pt. „Czym chata bogata!”.